Yıldırım Paratoner

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu

İşletmelerdeki can ve mal güvenliğinin korunması adına uygulanan işlemlerden biri de Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporudur. Bizi hemen arayın en uygun fiyatlarla dilediğiniz hizmete ulaşın.

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu

Doğru şekilde kullanılan elektrik enerjisi bir işletmenin sürdürülebilir olmasını sağlarken, yanlış kullanılan sistem ve tesisat can ve mal güvenliği açısından ciddi sorunlar doğurmaktadır. Elektrik enerjisi halen işletmelerin ayakta kalmasını sağlayan en önemli kaynaklardan biridir ve bu enerjinin doğru kullanımı her yıl periyodik olarak ölçümlerden geçmelidir.

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu işlemi de düzenli olarak her yıl ölçüme tabi tutulmalı ve yapılan öncümler sonucunda gerekli raporlama işletmeye teslim edilmelidir. Topraklama var diye umursanmayan ve bu konunun ne denli ciddi bir konu olduğunun farında olmayan işletmeler maalesef ki kaybetmeye her zaman için mahkumdur.

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu can ve mal kaybının engellenmesi adına önemli olsa da işletmede kullanılan makine ve diğer elektronik cihazların sağlığı açısından da önem arz eder. Doğru bir topraklama bu cihazların ömrünü uzatır, aynı zamanda bakım ve onarım masraflarından sizleri korur.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu hizmetlerinin yıllık olarak belirli dönemlerde yapılması gerekmektedir. Bu tarz ölçüm ve akabinde gelen raporlama hizmetleri sadece belirli yetki belgelerine sahip olan işletmeler tarafından verilmelidir ki afaki olarak yapılan işlemler kesinlikle güvensizdir. Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen yetki belgesine sahip olan firmamız sizlere verdiğimiz ölçüm sonucunda gerekli belgeleri mevzuatta geçtiği gibi yetki belgesi ile sunmaktadır.

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu, Dilovası topraklama ölçümü ve uygunlun raporu gibi isimlerle anılsa da işlem aynı işlemdir ve yegane amacı can, mal ve çevreye karşı güvenliğin sağlanmasıdır.

Topraklama sistemi belli değerlere bağlı olarak işletmedeki elektrik kaçağının önlenmesi adına kurulan sistemlerdir. Zaman içerisinde deformasyona uğrayarak olması gereken değerlerin atına düşerek güvenilirliği azalır. Bu gibi durumlar sadece özel olarak bu işlemi size sunan işletmeler tarafından kalibrasyonlu cihazlar aracılığı ile ölçüme tabi tutulabilir. Raporlama sürecinde cihaza ait belge ve raporlarda tarafımızdan sizlere teslim edilir

Dilovası Topraklama Ölçümü Uygunluk Raporu

Düzenli şekilde ve belirlenmiş standartlara göre ifa edilen topraklama ölçümü can sağlığının güvene alınmasının yanı sıra verimliliği arttırır, statik enerji kaynaklı kullanılan makine ve cihazların da ömrünü uzatır. Cihaz ve makinaların uzun süreler verimli çalışmasına yardımcı olan topraklama sistemi sizi bakım ve onarım masraflarından kurtarır.

Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu istenildiğinde yapılacak veya yapılmayacak bir uygulama değildir. İş sağlığı ve güvenliği firmaları, itfaiye raporları, Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından topraklama ölçümü talep edilmektedir. Bizimle düzenleyeceğiniz anlaşmaya göre tüm ölçüm ve raporlama hizmeti sizlere olması gerektiği şekilde sunulacaktır.

Dilovası Topraklama Ölçümü ve Uygunluk Belgesi

Yıldırım paratoner olarak sizlere işletmelerde kullanılan elektrik ve bununla ilgili gelen birçok hizmeti aynı anda geniş ekibimiz ile birlikte sunalım.

  • Dilovası Topraklama Tesisatı Ölçüm Raporu işlemlerini sizlere en uygun koşullarla profesyonel olarak sunuyoruz.
  • Dilovası topraklama ölçümü ve uygunluk testini sizlere sunduktan sonra vereceğimiz rapora Elektrik Mühendisleri Odasından aldığımız yetki belgesini de ilave ediyoruz.
  • Dilovası topraklama ölçümü sonrasında sizlere sunduğumuz rapora cihazların kalibrasyon belgelerini ilave ediyoruz.
  • Hizmetlerimizin hepsini en uygun koşullarla sizlere sunuyoruz.

Neden Yıldırım Paratoner?

1988 yılından bu güne kadar sizlere kusursuz hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyetine ulaşmış bir işletmeyiz. Bünyemizde bölgelere dağılmış bir çok teknik ve gezici ekip bulunmakla birlikte var olan sorunlara en hızlı şekilde müdahale edebiliyoruz.

İşini bilen mühendis kadromuzla da tüm projelerin en hızlı şekilde yürütülmesini sağlıyor hiç bir müşterimizin veya müşterimiz olacak işletmenin zor durumla kalmasına fırsat vermiyoruz.

Gerekli durumlarda haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunarak sorunların çözülmesi adına canla başla çalışıyoruz. 

Biz sizlere hizmet verirken öncelikle sizi düşünüyor, işinizi işimiz gibi değerlendiriyoruz sorunlara hızlı ve kaliteli şekilde ulaşıyoruz. Eğer sizler de sizi düşünen bir işletme işe çalışmak isterseniz bizi hemen arayarak sizlere sunduğumuz kusursuz hizmetlerden faydalanabilir, bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.