Yıldırım Paratoner

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu yıldırım savar olarak bilinen yıldırım kaynaklı can ve mal kayıplarının engelleyip minimuma indiren Paratoner Sistemlerinin tam anlamı ile düzgün çalıştığını ortaya koyan belgedir. Firmamız tarafından kullandığınız paratoner için uygunluk raporu en iyi fiyat teklifleri ile verilmektedir.

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu doğal afetler arasında bulunan yıldırımın, düşmesi esnasında can ve mal kaybının engellenmesi adına istenilen bir tür güvenlik raporudur. Kanunen belirtilmiş olan yerlerdeki paratoner sistemlerinin doğru bir şekilde çalıştığının resmi olarak kayıt altına alınması için yıllık olarak uygunluk testlerinin yapılıp raporlandırılması mecburidir.

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu en hızlı ve en doğru şekilde uzman mühendislerimiz eşliğinde tarafımızdan verilmekte ve raporlama işlemi öncesinde isteğe bağlı olarak tüm aksaklıklar giderilmektedir. Yıldırım Paratoner aracılığı ile alınmış olan Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

Bir paratoner sisteminiz yoksa ve hem kendinizi hem sevdiklerinizi hem de çalışanlarınızı yıldırım kaynaklı doğal afetlerden korumak istiyorsanız Dilovası Paratoner Kurulumu sayfasını inceleyebilir bizlerle hemen irtibata geçebilir kurulum ve uygunluk raporu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu hazırlanırken ilk yapılması gereken işlem var olan paratoner tesisatının kontrolünden geçmektedir. Birçok yardımcı malzeme kullanarak yapılmış olan tesisat üzerinde deformasyona veya oksitlenmeye uğramamış parçaların bulunması sisteminizin daha verimli çalışarak standartlar doğrultusunda istenilen değere ulaşacağını gösterir.

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu için zamana bağlı olarak özelliğini yitirmiş sistem elemanları yenileriyle değiştirilir ya da üzerinde işlem yapılabilecek parçalarsa standartlara uygun hale getirilir. Anı zamanda topraklama sisteminin çok verimli çalıştığından emin olmak gerekir. Testlerin tümü afaki şekillerde veya göz yardımı ile değil tamamen standartlara göre kalibre edilmiş kalibrasyonlu cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır.

Tüm testler soruncunda belirli değerleri yakalamış yıldırım savar yani paratoner sistemleri için Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu düzenlenerek sizlere teslim edilir. Test raporu ile birlikte az sonra nedenlerini açıklayacağımız şirketimize ait bazı belgelerde yapılan testin resmiyete dayanması için sizlere teslim edilecektir.

Dilovası Paratoner Uygunluk Ölçümü

Dilovası paratoner uygunluk raporu, paratoner kurulumu gibi belirli ölçekteki firmalarla birlikte okul, hastane, kamu kuruluşları gibi yerlerde kanunen bulundurulması gereken güvenlik tedbirleri arasında yer almaktadır. Paratoner sistemlerine ait doğruluk raporu başta çalışan ve halk salığının korunması adına Bakanlık tarafından zorunlu tutulmuştur. Bu raporlar İSG ve itfaiye kayıtları arasında olmalıdır.

Dilovası Paratoner Topraklama Tesisat Raporu için bizi bir kere aramış olmanız yeterlidir. Gerekli kayıtları oluşturarak her yıl tarafınıza sizin talebinize bağlı olarak gelinecek ve bu yükümlülük üzerinizden alınacaktır.

Dilovası Paratoner Ölçüm Raporu

Dilovası paratoner uygunluk raporu her elektrik ve mühendislik firması tarafından verilemeyeceği gibi her elektrik mühendisi tarafından da sunulabilen bir hizmet değildir. Bu hizmet için kanunen belirlenmiş olan standartları yerine getirmek ve belirli belgelere sahip olmak gerekmektedir. Biz Yıldırım Paratoner olarak belirlenmiş olan tüm standartları yerine getirmiş bu iş için gerekli belgeleri almış bir işletmeyiz.

İşlem sonucunda verilecek rapora Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini ilave ederek yapılan işlemi resmiyet içerisinde sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda kullandığımız cihazları bizde her yıl kalibre ettiriyor kalibrasyon belgesini rapora ilave ediyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım paratoner elektrik ve mühendislik hizmetleri olarak 1988 yılından bugüne kadar geniş ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere destek olurken tüm işlemlerimizi yine kadromuz dahilinde bulunan mühendislerimiz eşliğinde sürdürüyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken can ve mal güvenliğinin sağlanması adına kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Tüm bunlara ilaveten hizmetlerimizi en uygu şekilde sizlere sunabilmek adına gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılar kuruyoruz.

Biz verdiğimiz hizmet sonucunda içimiz rahat şekilde yolumuza devam ediyoruz. Siz de sizi düşünen bir firma ile çalışmayı düşünürseniz bizimle hemen iletişime geçerek profesyonel hizmeti en uygun şekilde alabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.