Yıldırım Paratoner

Dilovası Paratoner Kurulum Firması

Dilovası paratoner kurulumu yapan bir firma arıyor ve ne şekilde bir yol izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Yıldırım paratoner olarak sizleri bilgilendirmekten ve istediğiniz paratonere sahip olmanızı sağlamaktan mutluluk duyarız.

Biz 35 yılı aşkın süredir Elektrik ve Müşavirlik hizmeti veren köklü bir firmayız bugüne kadar verdiğimiz hizmetler sayesinde arkamızsa sayısız mutlu müşteri bıraktık. Sizleri de portföyümüzde görmekten paratoner hizmetleri ile ilgili sorunlarınızı çözümlemekten onur duyarız.

Dilovası Paratoner Kurulumu

Dilovası Paratoner kurulumu yaptırtmak için bugün güzle bir gün. Öncelikle bizi arayın ve Dilovası Paratoner kurulumu hakkında detaylı bilgi alın. Sizle için sunacağımız çözümlerimizden haberdar olun. Gelelim keşif yapalım konu ile ilgili mühendislerimiz aracılığı ile vereceğimiz hizmeti projelendirelim. 

En uygun koşullarla evinize, işletmenize Dilovası Paratoner kurulumunu en hızlı şekilde gerçekleştirelim. Üstelik bu hizmeti sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz dahilinde verelim.

Unutmayın ki yıldırım bir doğal afettir. Düştüğü yerdeki doğaya ve yapıya ciddi zararlar verir. Yıldırım düşmesi can ve mal kaybına neden olur. Sizlerde yarın üzülmemek için paratoner sisteminizi hemen kurdurun kendinizin ve sevdiklerinizin canını ve malını güvence altına alın.

Hızlı Kurulum

Yaptığımız keşif sonrasında hangi tip paratonere ihtiyacınız olduğunu belirliyor, hızlı bir şekilde proje çalışmasını başlatıyor, satın alımları yapıyor ve kurulum sürecini başlatıyoruz.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Tüm hizmetlerimizin satın alımlarında üretim açısından yüksek kaliteli ürünler yaptığımız anlaşmalar sonucundan en uygun fiyatlarla alıyor sizlere bu doğrultuda teklif sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Paratoner Nasıl Çalışır?

Paratoner çalışma mantığı bir çok kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Halk tarafından bilinen çalışma mantığı paratoner yakalama ucu sayesinde çekilen elektrik enerjisinin kablolar aracılığı ile toprağa aktarılmasıdır. Şimdi düşünün yıldırım düştüğü yapıyı küle çevirecek, ağacı ortadan ikiye bölecek veya düştüğü bölgedeki suyu ısıtacak güçte ve kullanılan incecik bir kabloya binen binlerce volt yük o kabloya zarar vermeden toprağa erişecek.

Paratonerler, statik olarak yüklü bulutlar ile yer arasında oluşan amper akımlarının insanlara, yapılara, elektrikli ekipmanlara ve elektrik tesisatlarına zarar vermeden iletkenler sayesinde almış olduğu topraklamayı iç yapısında bulunan iyon bobini sayesinde iyon yayarak aynı eksende yıldırımı geri iter iletkenlerde bu sayede herhangi bir enerji durumu söz konusu değildir. Yıldırım çok yüksek bir elektrik yüküne sahiptir ve doğrudan temasta büyük hasara neden olabilir.

Yani kısacası paratonerden toprağa inen kablo elektrik enerjisini iletmek için değil, paratoner ucunun toprak olarak görünmesine yardımcı olur ve yıldırım iyonlar sayesinde geri itilir.

Dilovası Paratoner Kurulum Firması

Yıldırım savar olarak bilinen paratoner sisteminin kurulumu elektrik ile ilgili her konuda olduğu gibi çok dikkat gerektiren özen ve özveri ile verilmesi gereken bir hizmettir. Yıldırım Paratoner olarak Dilovası paratoner kurulumu için bizde 35 yılı aşkın tecrübemiz ve konuya hakim ekibimizle işimizi hassasiyetle yürütüyor, kurulum işlemini başından sonuna kadar mühendislerimiz takibinde gerçekleştiriyoruz.

Dilovası Paratoner Kurulumu

Dilovası Paratoner Kurulumu için paratoner sistemleri olarak bilinen iki farklı sistemi kullanıyoruz. Dilovası Aktif Paratoner Kurulumu ve Dilovası Faraday Paratoner kurulumu hizmetlerini sizlere kusursuz olarak sunuyoruz.

Yıldırım Paratoner

Dilovası Paratoner Kurulumu Çözüm Ortağınız

Güven yapılacak ve yapılması istenilen işte her zaman için ön planda olması gerekmektedir. Yaptırmak istediğiniz Dilovası Paratoner Kurulumu ile ilgili gerçek anlamda güvenebileceğiniz verdiğiniz işi tam anlamı ile eksiksiz ifa eden bir firma arıyorsanız Yıldırım Paratoner olarak sizlerleyiz.

Biz işimizi bir kerelik yapmıyor her yıl alınması gereken Paratoner Uygunluk Raporu içinde sizlerle anlaşmalı olarak çalışmayı hedefliyor, gerekli kontrol ve bakımlar için uzun yıllar el ele yürümeyi hedefliyoruz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubuile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Neden Yıldırım Paratoner

  • 1988 den bu yana Kocaeli / Gebze merkezli olarak sizlere hizmet veriyoruz.
  • Dilovası Paratoner Kurulumu hizmetlerinde sayısız projeye imza atmış ve halen raporlama yaparak geniş bir referansa sahibiz.
  • Aldığımız tüm işleri mühendislerimiz takibinde eksiksiz olarak ifa ediyoruz.
  • İşimizi severek yapıp memnuniyete sonsuz önem veriyoruz.
  • Bünyemizde çalışan geniş ekibimiz ile her türlü soruna en hızlı şekilde müdahale ediyoruz.
  • Hızlı servis, uygun fiyat garantisi sunuyoruz.