Yıldırım Paratoner

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu bir çok nedenden dolayı yıllık olarak kanunen yaptırılması gereken ölçüm ve raporlamadır. Tarafımızdan tüm ölçümler yapılarak en uygun koşullarla raporlandırılmaktadır.

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu

Hem ülkemizde hem de dünya üzerinde elektrik en çok kullanılan enerji kaynakları arasında ilk sırada gelmektedir. Sunulan hizmetlerin devamlılığı, işlerin doğru şekilde yürümesi, üretimin en uygun şekilde sağlanması adına kullanılan enerji kaynağı olan elektrik ve tesisatı ile ilgili bazı standartlara uyulması oldukça önemlidir. Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu ise kullanılan elektriğin en doğru ve en güveli şekilde dağıtıldığının tespiti, varsa sorunların ortadan kaldırılması adına oldukça önemlidir.

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu yalnızca bu konuda uzman ve yetki sahibi elektrik mühendisleri ve elektrik mühendislik firmaları tarafından test edilip rapor olarak sizlere sunulabilmektedir. Afaki kişi ve kuruluşların yapmış olduğu testler ve verdiği raporlar hiçbir şekilde resmi kurum ve kuruluşlarca kabul edilmemektedir.

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu için firmamız Yıldırım Paratoner bölgenin yetkili Elektrik ve Mühendislik firmasınız. Tesisat kontrolu uzman ekip ve mühendislerimiz aracılığı ile kalibrasyonlu cihazlar tarafından kontrol edilerek sonuçlar resmi olarak raporlandırılır.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu

Yıldırım Paratoner olarak sizlere Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu sunabilmek adına EMO elektrik mühendisleri odası ve bakanlık ekip net sistemine gerekli kayıt yıllar yaptırmıştır. Hizmet için bölgenin tam yetkili elektrik firması olarak kanunda belirtilen şartlara, mevzuatta yazan kurullara dikkat edilerek test ve rapor tarafınıza sunulmaktadır.

Anlaşmaya bağlı olarak test sonrası sorunlu olan bölgeler üzerinde düzenleme, iyileştirme, değiştirme, yenileme gibi çalışmalar uzman ekip ve mühendislerimiz tarafından yönetmektedir. İşte Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu dahilinde yapmış olduğumuz testlerden bazıları.

  • Kaçak akım koruma sisteminin testlerin yapılıp raporlandırılması.
  • Yangın koruma rölesinin kontrol edilerek surun olup olmadığının testlerin sağlanması
  • Termal kamera yardımı ile kablolar üzerindeki sıcaklık testinin yapılması.
  • Kablolar üzerine bindirilen akımın kapasitesi için gerekli hesaplamaların yapılması.
  • Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporunu uygun biçimde topraklama sisteminin ölçümü.
  • Kablo sistemi üzerinde standart renk kontrolünün yapılması.
  • Yalıtım için mevzuata uygunluk testi
  • Zayıf akım tesisatının kontrolü ve raporlanması.

Dilovası Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Yıllarca üzerinde çalışılarak kanun ve mevzuatlar ile ortaya konulmuş olan standartlar hayatı kolaylaştırmak, güvenliği sağlamak, tedbirlik davranmak ve işleyişlerin aynı şekilde yürütülmesi adına ortaya çıkarılmıştır. Dilovası Elektrik Tesisat Denetim testi ve test sonucundaki raporlama ise diğer tüm il ve ilçelerde olduğu üzere belirtilmiş olan standartlar doğrultusunda yapılmalıdır.

Temel amacı can ve mal kaybının korunması için bu testler yapılıyor olsa da çevre güvenliğini sağlamakta güdülen amaç içerisindedir. Tarafımızdan yapılmış olan Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu ise resmi kurum ve kuruluşlarca kabul görmektedir.

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu

Dilovası Elektrik Tesisat Denetim Raporu tamamen mühendislerimiz tarafından yönetilen bir raporlama sürecidir. Süreç başından sonuna kadar bu görev için yetki belgesi olmayan kişiler tarafımızdan kullanılmamaktadır.

Aynı zamanda kullanmış olduğumuz elektronik ve kalibrasyonlu cihazlar da uygunluk raporu için kayıtlı cihazlar ve raporlama sunucunda cihazların kalibrasyon testleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Öncelikle müşterilerimize hiç bir zaman müşteri gözü ile bakmıyor çözüm ortağınız gibi davranıyoruz. Bu sebepten ötürü de profesyonel hizmeti verdiğimiz hizmet şartlarına oranla en uygun çözüm yolları ile sunuyoruz.

1988 yılından bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir işletmeyiz ve hiç bir müşterimizi kesinlikle yarı yolda bırakmıyoruz.

Sizde sizin için çalışan sizi düşünen bir firma ile çalışmayı düşünürseniz size sunacağımız hizmetlerden bilgi sahibi olmanız için bizleri aramanızı bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.