Yıldırım Paratoner

Derince Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına üzerinizdeki yüklerden kurtulmak, can ve mal kaybını engellemek adına profesyonel ve uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz üstün hizmetten faydalanmak istemez misiniz?

Derince Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu elektrik üzerine hizmet veren her firmanın yüklenebileceği bir sorumluluk değildir. Derince yüksek gerilim işletme sorunluluğunu verecek olan kişi veya firmalar gerekli yetki belgelerini almış olması gerekmektedir. Yetkisiz kişiler tarafından yapılacak tüm işlemlerin sonucunda doğabilecek sorunların dönüşleri direk tarafınıza olacak ve kanunen suç işlemiş durumuna düşeceksiniz.

Yüksek gerilim işletme zorunluluğu kanunlarca belli kurum ve kuruluşlar için mecburi kılınmıştır ve bu görevlendirmeler yine yasalar kapsamında belirli kişi ve kuruluşlara verilmiştir.

Yıldırım Paratoner ise Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için sizlere hizmet verebilmek için gerekli belgeleri elinde bulunduran ve yıllardan beri sayısız firmaya bu hizmeti sunan bir işletmedir.

Profesyonel Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel mantık ile çalışıyor, işlerimizin kusursuz ilerlemesi için uzman teknik ekip ve mühendislerimiz ile birlikte sorunlara müdahale ediyoruz.

Uygun Çözümler

Sizleri düşünerek en uygun çözümleri sunmak adına anlaşmalı tedarikçiler ile çalışıyor mali açıdan da yüzünüzü güldürüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Derince Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini sunacak firmaların öncelikle bu işi ifa edebilmek için bazı yükümlülükleri yerine getirmesi gerekmektedir. (E.M.O) Elektrik Mühendisleri Odası tarafından alınacak belgeler sonucunda bu hizmet sunulabilmektedir. Şirketimiz SMM ve YG tesislerde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgelerini almış yıllardır bu işi hizmeti birçok firmaya taşımaktadır.

Dilovası Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu ya da Dilovası yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu görevi için gerekli anlaşmalardan sonra işletmeye sunulmak üzere işletme içerisindeki denetlemeler yapılır. Varsa eksiklikler, düzeltilmesi gerekenler rapor halinde işletmeye sunulur. Verilecek hizmet için mühendislerimiz tarafından tek hat şeması oluşturulur, acil durum planı hazırlanır ve gerekli eğitimler görevli veya görevlendirilecek personele imza karşılığında tebliğ edilir.

Derince Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

1 Kv üzerinde enerji tüketimine ihtiyaç duyulan işletmelerde can ve mal güvenliğinin sağlanması, var olan ya da oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmak adına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Mühendisleri Odası bazı yasal düzenlemeler hazırlayarak bunu işletmeler için zorunlu hale getirmiştir.

Yıldırım paratoner tarafından tüm bu yasal düzenlemeler dikkatle takip edilip, incelenip, mevzuata uygun şekilde ve tam anlamı ile olması gerektiği gibi işletme içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Derince Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Hataları, sorunları ortadan kaldırmak, can ve mal güvenliğinin sağlanmasını sağlamak ve işletme üzerindeki yükleri en aza indirgemek adına işinde uzman, sorumluluğunun bilincinde olan teknik ekibimiz ve mühendislerimiz eşliğinde neler mi yapıyoruz?

  • İlgili dağıtım şirketi ile olan her türlü resmi prosedür işlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde Enerji kesintisi ve güvenli çalışma önlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde elektrik çalışması sonrası kontrolü enerji beslemesi.
  • Elektriksel ölçümler ve raporlandırma hizmeti.
  • Elektriksel risk analiz planı ve takibi.
  • Kompanzasyon reaktif ve kapastif takibi.
  • Yüksek gerilim ve trafo tesislerinde İSG önlemleri.
  • Teknik konularda destek, elektrik arıza ve bakım hizmetleri.

Derince Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için bölgenin en çok aranan firmalarından biri ile çalışmak istemez misiniz? Biz 1988 yılından bugüne kadar sizlere endüstriyel elektriğin hemen her alanında sizlere kusursuz destek sunuyoruz.

Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz, konunun uzmanı mühendislerimiz ve almış olduğumuz yetki belgeleri ile birlikte gerekirse haftanın 7 günü 24 saat kusursuz hizmeti ayağınıza taşıyor sürdürülebilir üretimin aksamaması için canla başla çalışıyoruz.

Bizi hemen şimdi arayarak Derince yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgiye erişebilir sizler için sunduğumuz çözümler hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerden uygun fiyat politikamızla buluşabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.