Yıldırım Paratoner

Derince Trafo Kurulumu

Trafo kurulumunun her alanında sizlere hizmet sunan aynı zamanda teknik servis ve bakım hizmetlerini üstlenen bir firma ile uzun yıllar çalışmak isterseniz Derince Trafo Kurulumu ve teknik servisi olarak sizlerin yanındayız.

Derince Trafo Kurulumu

Trafo kurulumu ülkemizde ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelir. Yıldırım Paratoner olarak firmamız trafo kurulum hizmetleri konusunda sizlere uzman desteği sunar. Derince Trafo Kurulumu konusunda uzman ekibimiz size bu bölgede profesyonel bir hizmet kalitesi sunar. Alanında uzmanlarımız işin başından sonuna kadar işletmenizin trafo hizmetleri konusunda destekçiniz olmaya devam eder.

Derince Trafo Kurulumu ve hizmetlerinin başarılı şekilde gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan sadece bilgi ve deneyim değildir. Bu süreçte izin ve onay süreci de bir o kadar önemlidir. Firmamız gerekli onay ve izin sürecinin de takipçisidir. Tüm çalışmanın başından sonuna kadar yanında olan firmamız sürecin en iyi şekilde tamamlanması konusunda sizlere en iyi şekilde destek olur.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Derince Trafo Kurulumu Çeşitleri

Derince Demir Direk Trafo Kurulumu

Mali olarak en uygun olan trafo sistemleri arasında bulunan demir direk trafo kurulumları 50 Kva ile 400 Kva adasındaki güç tüketimi yapan orta ölçekli işletmeler tarafından yaygınlıkla tercih edilmektedir. Tercihen boyalı demir kullanılabilen demir direk trafo kurulum süreci Yıldırım Paratoner tarafından uzman ekim ve mühendislerimiz işliğinde yürütülmektedir

Derince Beton Direk Trafo Kurulumu

Maksimum 250 Kva güç tüketimi yapan yerlerde kullanılan beton direk trafo kurulumları yine mali açıdan beton köşk trafoya göre daha uygun olduğu için tercih sebeplerinden biridir. Demir direk trafo kurulumları işle aynı özellikler taşıyan beton direk trafolarda tüm süreç yine tarafımızdan türütülmektedir.

Derince Beton Köşk Trafo Kurulumu

Genellikle büyük çaplı işletmelerde tercih edilen beton köşk trafo kurulumları Derince trafo kurulumu ve teknik servis hizmetleri veren firmamız Yıldırım Paratoner tarafından itina ile uygulanmaktadır. 400 Kva ile 2500 Kva arasında enerji tüketen firmalarda kullanılan Beton köşk trafolarında tüm süreçleri tarafımızdan yürütülmektedir.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Derince trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva 80 amper üretimi
 • 100 kva 160 amper üretimi
 • 160 kva 250 amper üretimi
 • 250 kva 400 amper üretimi
 • 400 kva 630 amper üretimi
 • 630 kva 1000 amper üretimi
 • 1000 kva 1600 amper üretimi
 • 1250 kva 2000 amper üretimi
 • 1600 kva 2500 amper üretimi
 • 2000 kva 3200 amper üretimi
 • 2500 kva 4000 amper üretimi

Derince Trafo Kurulum Hizmetleri

Derice Trafo Kurulum Hizmetleri süresi boyunca firmamız gerekli desteği sizden esirgemez. Firma olarak tüm bu süreçlerin sorunsuz şekilde işlemesi için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Sizlere bu alanda profesyonel destek imkanı sağlıyoruz. Boşa geçen zaman bir kayıptır. Bu konuda hassas davranıyor ve işleyişin profesyonelce yürütülmesi konusunda dikkatliyiz.

Firmamız sizlerden aldığı vekaletle trafo kurulum hizmetlerine başlar. Plan ve projelendirme aşamasında gerekli inceleme ve keşifleri yapan firmamız onay ve gerekli izinleri de alır. Böylece sürecin kusursuz şekilde işleyişinde aktif rol oynar. Gerekli onay ve izinler ışığında başarılı bir trafo hizmeti verilir.

Derince trafo kurulumu hizmetlerinin başarılı ve hızlı bir süreçte olması için alanında uzmanlarımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Böylece en kısa sürede bu alandaki taleplerinizi olumlu bir şekilde karşılıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Derince Trafo Kurulumunda
Yıldırım Paratoner

Derince Trafo Kurulumu konusunda size destek olan firmamız bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışır. Sizlerin bu alanda hak ettiğiniz gibi hizmet alması için firmamız gerekli çalışmaları büyük bir özveriyle yapar.

Yıldırım Paratoner olarak firmamız 1988 yılından beri elektrikle ilgili hemen pek çok alanda başarılı bir şekilde hizmet vermiş firmadır. Uzman ekibi ile sizlerin bu alanda sorunsuz hizmet alması için gerekli tüm çalışmalar en iyi şekilde yapılmaya çalışılır.

Hangi alan olursa olsun size değer veren bir firma ile çalışmak ayrıcalıktır. Siz de trafo hizmetlerinde aradığınız hizmet kalitesini almak için sizi düşünen bir firma seçin. Firmamız müşteri memnuniyeti konusunda örnek gösterilecek firmalardan birisidir. Firmamızı seçerek siz de sizi düşünen bir firmayla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.