Yıldırım Paratoner

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Rapor

Derince topraklama ölçümü ve raporlama hizmetleri için profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla sunacak bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Raporu

Elektrik enerjisi günümüzde hala işletmelerin özellikle de üretim yapan yerlerin ayakta kalmasını sağlayan en önemli enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Elektrik enerjisi bilinçli olarak kullanılmadığı zaman maddi ve manevi açıdan oldukça önemli kayıplara neden olabilmektedir. Topraklama sistemi ise can ve mal kaybının engellenmesini hedefleyen en önemli güvenlik tedbirleri arasında gelmektedir ve bu sistemin düzenli olarak kontrollerinin sağlanması gerekmektedir.

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Raporlama hizmeti ise topraklama sisteminin belirlenmiş olan standartlar doğrultusunda verimli olup olmadığını belirleyen ve yapılan işlemi raporlayan bir işlemdir. Her yıl periyodik olarak topraklama sisteminin kontrolü, yapılan kontrollerin raporlanması hatta raporlayan firmanın yetkinlik belgesi aynı zamanda ölçümlerin yapıldığı cihazın uygunluk ve kalibrasyon test raporları belgelenmelidir.

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Rapor işlemleri firmamız Yıldırım Paratoner tarafından uzun süredir uygulanmakta ve işletmemiz Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen belge ile bu hizmeti sizlere resmi olarak sunmakta ve bölgenin yetkili Elektrik Mühendislik firmasıdır.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Rapor

Derince topraklama ölçümü ve raporlama her yıl tekrarlanmak üzere belirli dönemlerde yapılması gereken güvenlik tedbirlerinden bir tanesidir. Hem can güvenliğinin sağlanması hem işletmenin olası tehlikelere karşı korunması hem de çevre güvenliği açısından yapılan bu tarz ölçüm ve raporlama hizmeti sadece EMO tarafından alınan yetki belgesine sahip kişilerce yapılabilmektedir. Bu tarz önemli bir hizmetin afaki şekillerde yürütülmesi suçtur.

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Raporlama sizi geniş zaman içerisinde oluşabilecek bakım ve onarım giderlerine de karşı koruyan bir hizmettir. Toprakla sisteminin doğru çalışmaması nedeni ile oluşacak olan statik elektrik makine ve cihazların ömrünü kısaltır, verimliliğini düşünür sık sık arızalanmasına neden olur. Bu da sizin bakım ve onarım için ilave bütçe ayırmanıza neden olur.

Aynı zamanda belirli değerlerde olmayan standartların dışında kalan toprakla sistemi kaçaklara neden olmaktadır. Oluşturacağı manevi kayıplara ise hiçbir şekilde paha biçilemez ve ömür boyu azaba neden olabilir. Hem korumak hem korunmak adına bizi aramanız ve gerekli ölçümleri yaptırmanız, sisteminizi standartlar doğrultusunda iyileştirmeniz sizler için oldukça önemlidir.

Derince Topraklama Uygunluk Raporu

Düzenli biçimde ve önceden belirtilmiş standartlar doğrultusunda ifa edilen topraklama ölçümü Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından talep edilmekte, itfaiye raporlarında bulunması zorunlu ve İSG firmaları tarafından uygulanması kesinlikle istenilen bir uygulamadır.

Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Rapor hizmeti ise tarafımızdan profesyonelce uygulanmakta ve bu uygulama için sizlere en uygun çözümler sunulmaktadır.

Derince Topraklama Raporlama

Geniş ekibimiz ve uzman mühendis kadromuzla birlikte sizlere endüstriyel elektriğin hemen her alanında kusursuz hizmeti sunuyor tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

  • Derince Topraklama Direnci Ölçme ve Rapor hizmetinde yaptığımız işin kalitesine oranla sizlere en uygun teklifleri sunuyoruz.
  • Derince topraklama direnci uygunluk testi sonucunda resmi olarak size rapor veriyor bu rapora EMO yetki belgemizi ilave ediyoruz.
  • Derince topraklama ölçümü sonrasında yetki belgelerine ilaveten cihazlarımızın kalibrasyon değerlerini de sizlere sunuyoruz.

Neden Yıldırım Paratoner?

Yıldırım paratoner olarak 1988 yılından bu güne kadar sizlere Elektriğin bir çok alanında olduğu gibi Derince Topraklama Ölçümü ve yaptığımız bu ölçüm sonucunda raporlama hizmetini sunuyoruz.

Geniş ve tecrübeli ekibimizin de yardımı ile işlemlerimizi en hızlı şekilde sonlandırıyor, arzu ve talebiniz doğrultusunda varsa eksikleri, yanlış ve hataları en kısa sürede çözümlüyoruz.

Yaptığımız işlem sonucundaki raporu resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşabileceğiniz şekilde düzenliyoruzç

Sizde sizi düşünen bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.