Yıldırım Paratoner

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu alabilmek için profesyonel olarak çalışan ve size kusursuz hizmet verecek aynı zamanda uygun fiyatlı politikası ile yüzünüzü güldürecek bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu adından da anlaşılacağı üzere var olan paratoner sisteminin doğru şekilde çalıştığının ispatlanması adına verilmiş olan belgedir. Yıldırım kaynaklı doğal afet sonucunda oluşabilecek olumsuzlukları engellemek adına istenilen bu rapor tamamen can ve mal kaybının önlenmesi, çevreye gelebilecek zararların minimuma indirilmesi adına oldukça önemlidir.

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu verilmeden önce yapılan testler esnasında Paratoner Sistemi üzerinde zaman aşımına bağlı olarak belirli deformasyonlar ortaya çıkabilir. Yapacağımız anlaşmaya istinaden standartlara uygun olmayan parçalar eğer ki mümkünse standartlara uyun hala getirilir. Mümkün değilse yenileri ile değiştirilerek sisteminiz tam anlamı ile çalışır şekilde size teslim edilir.

Firmamız tarafından verilmiş olan Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir. Raporlama esnasında size sunulacak diğer belgeler ise aşağıda sebepleri ile belirtilmektedir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu için tesisatın detaylı bir şekilde kontrolünün sağlanması, paratoner sistemini oluşturan elemanların tek tek dikkatli bir şekilde standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi e kalibrasyonlu cihazlar ile bu testin onaylanması sistemin düzgün çalışması adına büyük önem arz etmektedir. Açık havada bulunan bu tarz sistemler sıcak, soğuk, yağmur, kar ve güneş gibi hava olaylarından etkilenmeye oldukça müsaittir ve zaman içerisinde özellikle bağlantı elemanlarında oksitlenme oluşabilir.

Oksit ise topraklama ile çalışan Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporunu etkileyen büyük düşmanıdır. Standartlara gerek temizleme duruma göre yeni parça ile değiştirme doğrultusunda standartları yakalayan paratonerler için uygunluk raporu çıkartılmaktadır.

Aynı şekilde yıldırımın temas etmesi için kullanılmakta olan yakalama uzununda belirli topraklama değerlerine sahip olması gerekmektedir. Tüm tesisatın kontrolünden sonra yakalama uçununda doğru verileri vermesi saplanmalıdır. Aks taktirde paratoner sistemi tam olarak görevini yapamayacaktır.

Derince Paratoner Uygunluk Ölçümü

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu, kanun ve yasalarla birlikte birçok kamu kurum ve kuruluşlarında mecburi tutulmakla birlikte belirli ölçekteki iş yerleri içinde zorunlu kılınmıştır. Can ve mal güvenliğini doğal afetler arasında bulunan yıldırıma karşı korumak adına zorunlu kılınan bu sistemler için raporlama yıllık olarak yapılmalı ve gerekli resmi kurumlara iletilmelidir.

Derince paratoner uygunluk raporu için bizi arayarak yapacağınız anlaşma sonucunda sizin için her yıl belirlenmiş olan dönemde sizden de randevu olarak raporlama sağlanacak ve üzerinizdeki bu yük kalkmış olacaktır.

Derince Paratoner Ölçüm Raporu

Derince Paratoner Tesisi Ölçüm ve Raporu az önce de bahsettiğimiz gibi her yıl yapılması zorunlu kılınan raporlamalar içerisindedir. Bu raporlama şirketimiz bünyesinde bulunan mühendislerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. İşlem sonucunda yapılan raporlamanın resmiyete dayanması kurum ve kuruluşlarda geçmesi adına aşağıda sıraladığımız şirketimizin yetkinlik belgeleri de tarafınıza teslim edilecektir.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testleri.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Elektrik ve mühendislik hizmetlerinin birçoğu, aynı zamanda özellikle raporlama hizmetlerinin verilebilmesi için belirli yerlerden bu hizmet için yetki belgesi almak gereklidir. Özdinç şirketler grubu içerisinde bulunan Yıldırım Paratoner tüm yetkinlik ve hizmet belgelerine sahip bir işletme olarak 1988 yılından bugüne kadar sizlere kusursuz olarak destek sunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyetine ulaşmış olan firmamız boyut gözetmeden her ölçekteki işletmelere destek vermekte ve sorunların çözümlenmesi için gerekirse 7/24 kesintisiz hizmeti sürdürmektedir.

Aynı zamanda sizlere en uygun çözümleri sunmak adına sürekli olarak anlaşmalar sağlıyor tedarikçilerimizle fiyat üzerine toplantılar yapıyor en uygun fiyat garantisi ile satın alımları gerçekleştiriyor ve bunu sizlere yansıtıyoruz.

Sizde sizi düşünen sizin için çalışan profesyonel hizmeti uygun çözümlerle sunan bir firma ile çalışmak isterseniz bizlerle iletişime geçmenizi bekleriz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.