Yıldırım Paratoner

Derince Paratoner Kurulum Hizmetleri

Derince Paratoner Kurulumu öncelikle can sonrada mal güvenliği için tüm konut ve işletmelerde yıldırımda korunmak için oldukça önemlidir. Birçok işletme için yasalarla mecburi kılınan Derince paratoner kurulumu için bizimle hemen iletişime geçerek detaylı bilgi, keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda yaptıracağınız sistemler hem kenedinizi. Hem çalışanlarınızı hem de sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Derince Paratoner Kurulumu

Büyük faciaların çoğu doğal afetlerden kaynaklıdır. Yıldırım düşmesi ise klimatik doğal afetler türleri içerisinde bulunan ve sıcak, soğuk hava dalgası ile oluşan ve gözetlenen bir afet türüdür. Etkisi düştüğü alana göre değişiklik gösteren yıldırım binlerce volt elektriğin yer yüzü ile buluşması sonucunda oluşur ve tahribatı oldukça büyüktür.

Yıldırım kaynaklı oluşabilecek tüm maddi ve manevi zararların önlenmesinin tek yolu Derince Paratoner Kurulumu hizmetlerinden geçmektedir. Paratoner bulunduğunuz yere düşme ihtimali olan yıldırımı kendine çekerek oluşabilecek hasarları ortadan kaldıran sistemdir. 

Sizlerde Derince ve çevresinde paratoner kurulum hizmetlerinden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İlla bizimle çalışmak zorunda değilsiniz biz sizlere bilgi vermekten, var olan sistemleri anlatmaktan, paratoner kurulumu ile ilgili birçok detayı paylaşmaktan ve sizlerle tanışmaktan gerçek anlamda çok büyük mutluluk duyarız.

Hızlı Kurulum

Almış olduğumuz her işi geniş ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde çözümlüyor siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz. 

Uygun Fiyatlar

Yıldırım paratoner olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz tüm hizmetleri uygun fiyatlarla çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Derince Paratoner Kurulumu

Yıldırım sistemleri, içerdiği riskler nedeniyle çok etkin bir şekilde kontrol edilmelidir. Düzenli koruma ve izleme, işlevsel süreklilik için kritik öneme sahiptir.

Yıldırımdan korunma paratoner sistemi; Yaşamın olduğu ve doğanın gerektirdiği her yerde kurulması gereken bir zorunluluktur.

Günümüzde yıldırımdan korunma sistemleri birçok yöntemle kurulmaktadır. En yaygın olarak kullanılan yöntem, aktif paratoner yöntemi ile oluşturulan iyon iletim teknolojisidir. Paratoner montaj sistemi hem montajı kolay hem de ekonomiktir.

Paratoner korumasında teorik dairesel bölge koruması sağlanır. Aktif koruma bölgesinde olan kısım korumalı duruma getirilmiştir.

Yıldırımdan korunma sistemi; Kontrollü bir yoldan son derece yüksek deşarj voltajları ve hesaplanabilir büyüklük ve hızdaki akımları iletirler. Yıldırım oluşumu, yollarına çıkan tüm canlıları ve ekipmanları kalıcı olarak yok edebilecek güce sahiptir.

Derince Paratoner Sistemleri

Paratoner sistemleri arasında aktif olarak kullanılan 2 seçenek bulunmaktadır. Aktif ve Faraday olarak adlandırılan bu sistemlerin ikisinin de çalışama mantığı birbiri ile hemen hemen aynıdır. Yakalama uçlarındaki farklılıklar ise bu iki sistemi birbirinden ayıran en temek özelliktir. Aktif paratoner olarak adlandırılan sistem hemen her yerde gördüğünüz düz çubuk çeklindedir. Faraday paratoner ise kafes şeklindeki yakalama ucu ile dikkat çeker. Derince Paratoner Kurulumu için firmamız isteğe göre her iki sistemi de uygulamaktadır.

Derince Paratoner Fiyatları

Aktif ve Faraday paratoner sistemleri arasında özellikle yakalama ucundan kaynaklı fiyat farklılıkları bulunmakta ve en çok tercih edilen sistem Aktif paratoner sistemidir. Derince paratoner kurulumu için net fiyatlar ancak yapıldıktan ve kullanılacak malzemeye karar verildikten sonra belirlenmektedir. 

Yıldırım Paratoner

Derince Paratoner Kurulum Firması

Derince Paratoner kurulumunda güven duyabileceğiniz bir işletme olarak sizlere gerek bilgi gerekse hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Biz sizlerle Derince paratoner kurulum hizmetlerinde sizlerle çalışma ihtimalimiz olduğu için bile çok mutluyuz. Geniş saya ekibimiz, konu ile ilgili mühendislerimiz ile birlikte sizlerin bizi aramasını bekliyoruz.

Özdinç Şirmetler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız.

Elektrik ve Elektrik ile ilgili hemen her işi büyük bir özveri ile 1988 yılından beri çözüyor çözümlüyoruz. 35 yıllık bilgi, birikim ve deneyimin getirdiği tecrübe ile sizlere hizmet verirken müşterilerimizin yüzünü güldürmek için gerek çalışma ve prensibimizle gerekse sunduğumuz uygun fiyat politikası ile ön plana çıkıyoruz.

Derince paratoner kurulumu ile ilgili verdiğimiz hizmetlerde de her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyor, projelendiriyor kurulumu ise firma yetkililerimiz ve mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz. 

Kısacası verdiğimiz hizmetin kusursuz olması için bizzat işimizin başında duruyoruz.