Yıldırım Paratoner

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi can ve mal güvenliği açısından her yıl yenilenmesi gereken test ve raporlama işlemleri arasından gelmektedir. Uygun fiyatlı profesyonel destek ise Yıldırım Paratoner tarafından verilmektedir.

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi

Dünya üzerinde en yaygın kullanılan enerji kaynaklarının başında elektrik enerjisi gelmektedir. Ülkemizde de en çok kullanılan enerji kaynağı yine elektrik üzerinden geçmektedir. Doğru kullanılan elektrik enerjisi ve bu enerjinin işletme içerisindeki dağılımı size sürdürülebilir hizmeti getirirken zaman içerisinde deforme olan tesisat ise üretimin durması, can ve mal kaybının yaşanması ile sonuçlanabilmektedir.

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi fabrika ve daha küçük işletmelerde elektrik tesisatının belirlenmiş olan standartlarda olup olmadığının, herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığının test edilip, yapılan testin raporlanması anlamına gelmektedir.

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi her elektrik ile ilgilenen veya elektrik mühendisi tarafından sunulabilecek bir hizmet değildir. Bu hizmet sadece belirli yetkinlik belgesine sahip kişi veya firmalarca verilebilir. Yıldırım paratoner bölgedeki yetkinlik belgesine sahip bir işletmedir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi

Yıldırım Paratoner Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi sağlayabilmek adına yıllar önce gerekli yetkilendirme için başvurularını yapmış, gerekli eğitimlere tabi tutulmuş ve Elektrik Mühendisleri Odasından uygunluk test ve raporlama için yetkinlik belgesini almış bir işletmedir. Aynı zamanda firmamız tam yetkili olmakla birlikte bakanlık tarafından kurulan ekipnet sistemine kayıtlı bir işletmedir.

Verdiğimiz tüm hizmetler tam anlamı ile resmiyet taşımakla birlikte alınan bu hizmetlerin yegane amacı can ve mal güvenliğinin korunması kadar çevre içinde oluşabilecek tehditlerin önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Belirli standartlara dayanarak yapılan Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi yasalar üzerinde belirtilen ve mevzuat dikkate alınarak yerine getirilmektedir.

Geniş teknik ekibimiz yardımı ile mühendislerimizin üstlendiği bu hizmet sonucunda iç tesisat gerekli şekilde testlere tabi tutulur, anlaşmaya göre varsa hatalar düzeltilir, giderilir, yenilenir ve mevzuata uygun hale getirilerek rapor olarak size teslim edilir. Raporlamada alına hizmet türüne göre Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi verilirken işletmemizin almış olduğu yetki belgesi ve kalibrasyonlu cihazların doğruluk belgeleri de resmi olarak teslim edilir.

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi

Derince İç tesisat uygunluk raporu sizlere sunulmadan önce uygunluk için gerçekleştirilen uygulamaların bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.

• Kaçak akım koruma testlerin yapılıp uygunluğunun raporlandırılması.
• Yangın koruma rölesinin doğru çalışıp çalışmadığının test edilerek raporlandırılması.
• Termal kamera ile kablolar üzerine binen enerjiden dolayı ısı kontrolünün sağlanması.
• Kabloların dirençlerinin hesaplanması.
• Derince elektrik iç tesisat uygunluk raporunu için topraklama sisteminin mevzuata uygunluğunun sağlanması.
• Kablo renk kontrolünün yapılması.
• Yalıtım doğru olup olmadığının kontrolü.
• Zayıf akım tesisatının doğru çalıştığına dair testlerin yapılması.

Derince Elektrik İç Tesisat Raporu

Derince Elektrik Tesisatının Denetlenmesi işleminin sadece yetkili firmalar tarafından yapılması gerektiğini asla unutmayınız. Anlaşma sağlayacağınız firmanın referanslarını ve tarihçesini inceleyin gerekli durumlarda hizmet verdiği işletmelerden kendileri ile ilgili referans isteyin.

Bu işlemlerin baçta can güvenliğinin sağlanması adına yapıldığını asla unutmayın. Maddi zararlar bir kenara manevi olarak zacı çekmemek için işinizi sadece güvenilir işletmelere teslim ederek sorumlulukların üzerinizden alınmasını destek olun.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Taklit edilmeye çalışan, gerek yaptığımız işleri, gerekse işimize değer vererek bin mir emekle kurduğumuz web siteleri bile kopyalanan bir işletmeyiz. 

1988 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmakta ve sayısız başarılı projeye imza atmış olmanın gururu ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hem yaptığımız işlerle hem de fiyat politikamızla müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Gerekli durumlarda mağdur olmamanız adına 7/24 sizlere uzman ekip ve mühendislerimiz eşliğinde destek oluyoruz.

Peki siz gerçekten sizi düşünerek çalışan bir firma ile çalışmak istemez misiniz?

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.