Yıldırım Paratoner

Darıca Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu firmaları arasından bulunan şirketimiz sizlere en uygun çözümleri en profesyonel şekilde verirken işletmenizde oluşabilecek can ve mal kayıplarına karşı sizleri güvende tutuyor.

Darıca Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu için elektrik hizmetleri sunan her firma bu göreve üstlenemez ve sizlere bu doğrultuda hizmet veremez. Darıca yüksek gerilim işletme sorunluluğunu sizlere sunacak olan kişi veya firma gereken eğitimleri ve belgeleri almış olması gerekmektedir. Bu hizmet için gereken onayları almamış kişilerden alınacak tüm işlemlerin sonucunda ortaya çıkacak sorunlar için kanunen suç işlemiş durumuna düşeceksiniz.

Darıca yüksek gerilim işletme zorunluluğu yasalarca belirli potansiyele sahip kuruluşlar için mecburi kılınmıştır. Bu hizmeti sunacak kişi veya firmalarda belirli şartnameleri yerine getirmiş ve bu konuda eğitimleri alarak yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir.

Yıldırım Paratoner ise Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu için tüm yetki belgelerine sahip bölgenin uzman mühendisleri ile donatılmış bir işletmedir. Sizlerde sizi düşünen uygun çözümler sunan bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

Profesyonel Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel mantık ile çalışıyor, işlerimizin kusursuz ilerlemesi için uzman teknik ekip ve mühendislerimiz ile birlikte sorunlara müdahale ediyoruz.

Uygun Çözümler

Sizleri düşünerek en uygun çözümleri sunmak adına anlaşmalı tedarikçiler ile çalışıyor mali açıdan da yüzünüzü güldürüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Darıca Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmeti için bu işi yapacak firmanın veya elektrik mühendisinin öncelikle bazı yükümlülükleri yerine getirmesi gerekmektedir. (E.M.O) Elektrik Mühendisleri Odası tarafından alınacak olan Darıca yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu belgesi bu işi yapabilmenin ilk şartı arasında gelmektedir. İşletmemiz SMM ve YG tesislerde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgelerini almış uzun sürelerdir bu hizmeti birçok firmaya taşımaktadır.

Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetinin anlaşma imzalarının atılmasının ardından mühendislerimiz işletme içerisinde denetimde bulunmaktadır. Yapılan olan denetimler sonrasında işletmedeki eksiklikle, hatalar ve yapılması gerekenler mevzuata uygun şekilde incelenip firmaya rapor halinde sunulmaktadır.

Eksikliklerin giderilme sürecinin başlaması ile uzman mühendislerimiz işletme için gerekli şemaları oluşturup, acil durum planlamasını yaparak tüm yapılması ve yapılmaması gerekenleri ilgili kişilere imza karşılığında tebliğ eder gerekli yönergeleri tesis içerisinde bulundurur.

Darıca Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

1 Kv üzerinde enerji tüketimi yapan büyük kapasiteli işletmelerde çalışanların can kaybını engellemek ve iş yerinin madden güvenliği sağlanmak için tüm riskleri ortadan kaldırmak adına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Mühendisleri Odası bazı yasal düzenlemeler yapılmıştır. Bu düzenlemeler ise ilgili işletmeler için zorunlu hale getirmiştir.

Yıldırım paratoner tarafından bütün yasal düzenlemeleri takip ederek, mevzuata uygun biçimde ve eksiksiz işletme içerisinde gerçekleştirilmekte sizleri güvence altına alarak sorumluluklarınızı hafifletmektedir.

Darıca Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Var olan sorunları ortadan kaldırmak için tüm emeğimizi ortaya koyuyor işletmenizdeki can ve mal güvenliğini sağlamak adına üzerinizdeki yükleri kanunlar çerçevesinde azaltıyoruz. Peki Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu için neler mi yapıyoruz?

  • İlgili dağıtım şirketi ile olan her türlü resmi prosedür işlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde Enerji kesintisi ve güvenli çalışma önlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde elektrik çalışması sonrası kontrolü enerji beslemesi.
  • Elektriksel ölçümler ve raporlandırma hizmeti.
  • Elektrik ile ilgili risk analizi.
  • Kompanzasyon sisteminin takibi.
  • Yüksek gerilim trafo tesislerinde trafo alanı İSG önlemleri.
  • Teknik ekibimizle her türlü elektrik arıza ve bakım hizmetleri.

Darıca Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu endüstriyel elektrik hizmetlerinin hemen her alanında olduğu gibi ciddi bir bilgi ve birikim gerektiren konular içerisinde yer almaktadır. Biz 1988 yılından bu yana sizlere hizmet veren bir işletme olmakla birlikte verdiğimiz hizmetlerde de engin bilgi ve birikime sahip bir işletmeyiz.

Almış olduğumuz tüm yetki belgeleri ile birlikte işinin ehli teknik ekip ve mühendislerimiz sayesinde sizleri kusursuz hizmetle buluşturuyor aynı zamanda uyguladığımız fiyat politikası ile de sizlerin yüzünü güldürüyorsunuz.

Bizi hemen arayarak sizlere sunduğumuz imkanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizimle birlikte çalışmanın size sağlayacağı avantajları öğrenebilir, keşif ve görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.