Yıldırım Paratoner

Darıca Trafo Kurulumu

Darıca trafo kurulumunda üstün performans ve hızlı hizmet sunan aynı zamanda uygun fiyatlı teklifleriyle sizin yanınızda olan bir firma ile çalışmayı düşünürseniz Yıldırım paratoner olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Darıca Trafo Kurulumu

Trafo sistemlerinin kurulum hizmetlerinde Yıldırım Paratoner olarak yanınızdayız. Pek çok ilde olduğu gibi Darıca bölgesinde de Darıca Trafo Kurulum hizmetini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman elemanlarımız ile bulunduğunuz bölgenin trafo kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurulumla birlikte montaj sürecinde de siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz.

Trafo kurulumu uzmanlık isteyen işlerden birisidir. İşin teknisyenleri ile profesyonel bir şekilde işleyen süreç başarılı bir şekilde tamamlanır. Siz de bulunduğunuz bölgede trafo kurulum hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan bu alanda kaliteli hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız aracılığıyla trafo işlerinizi sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bizi arayın size randevu verelim. Gerekli izinler ışığında sizlere güvenli hizmet kalitesi sunalım.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Darıca Trafo Kurulumu Çeşitleri

Darıca Demir Direk Trafo Kurulumu

Darıca Demir Direk Trafo Kurulumunda istekleriniz bizim için önemlidir. Arzuya göre boyalı demir direk trafo kurulumu yapılabilmektedir. Demir direk trafo genellikle orta ölçekli işletmelere uygulanan trafo sistemlerinden birincisidir. 50 Kva enerji tüketimi ile 40 Kva enerji tüketimini geçmeyen yerlerde uygulanabilmektedir. 

Darıca Trafo Kurulumu için hangi tip trafo olursa olsun işlemin başlangıcından sonuna kadar yapılacak gerek onat gerek proje gerekse kurulum süreci en ince ayrıntısına kadar firmamızın güvencesi altındadır. Tüm süreç sizlerin mağduriyeti göz önünde bulundurularak en hızlı şekilde mühendislerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Darıca Beton Direk Trafo Kurulumu

Beton direk trafo kurulumu ile demir direk trafo kurulumu açısından büyük farklılıklar bulunmamaktadır. İki sistemde de işleyiş süreci hemen hemen aynıdır. Aralarındaki en büyük fark kullanılan direk tipi olsa da beton direk trafolar 250 Kva güç tüketiminin altındaki enerji kullanan işletmelere uygulanabilmektedir.

Darıca Beton Köşk Trafo Kurulumu

Beton köşk trafo kurulumu diğer trafo kurulumlarına nazaran sistem büyüdüğü için daha maliyetlidir. Bu tip trafolar daha büyük çaplı işletmelerde uygulanabilmektedir. Güç tüketimi olarak ta 400 Kva enerji tüketiminin üstünde 2500 Kva tüketimin altındaki iş yerlerinde uygulanmaktadır.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Darıca trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper üretimi
 • 100 kva trafo 160 amper üretimi
 • 160 kva trafo 250 amper üretimi
 • 250 kva trafo 400 amper üretimi
 • 400 kva trafo 630 amper üretimi
 • 630 kva trafo 1000 amper üretimi
 • 1000 kva trafo 1600 amper üretimi
 • 1250 kva trafo 2000 amper üretimi
 • 1600 kva trafo 2500 amper üretimi
 • 2000 kva trafo 3200 amper üretimi
 • 2500 kva trafo 4000 amper üretimi

Darıca Trafo Kurulum Hizmetleri

Firmamız kapsamında sizler için trafo kurulum hizmeti gerçekleştiriyoruz. Darıca Trafo Kurulum Hizmetleri bu bölgede kalifiyeli elemanlarımız aracılığıyla başarılı bir şekilde yapılır. Alanında her biri uzman teknisyenlerimiz gerekli projelendirmeyi öncesinde yapıyor. Gerekli ölçüm ve planı yaptıktan sonra kurulum için çalışmalara başlıyor.

Trafo kurulum hizmetleri yapılırken deneyim ve uzmanlık önemli olduğu kadar gerekli izinlerin alınması da bir o kadar önemlidir. Aksi takdirde yapılan tüm çalışmalar çöp olabilir. Firmamız elektrik idaresiyle anlaşmalı olarak gerekli izinleri de almaktadır. Böylece süreç emniyetli bir şekilde devam etmektedir. Gerekli izin ve onaylar alınarak deneyimli ve bilgili teknisyenlerimiz aracılığıyla trafo kurulum işleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Darıca Trafo Kurulumu ve Montaj

Darıca Trafo Kurulumu ve Montaj işleri bu bölgedeki uzmanlarımız aracılığıyla gerekli onay ve izinler çerçevesinde güvenle gerçekleşir. Hem kurulum hem de montaj işlemleri kalifiyeli elemanlarımız ile sorunsuz bir şekilde halledilir. Tüm bu işlemlerden sonra periyodik bakım süreci de yine firmamız aracılığıyla bu alanda bilgili ve deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirilir.

Darıca Trafo kurulumu, montaj ve bakım hizmetleri için bizleri mesai saatleri içinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamız sizlere bu alanda hizmet vermekten mutluluk duyar. Firmamızı tanımak için yapmış olduğumuz başarılı çalışmalara göz atabilirsiniz. Bize olan güveniz tam olduktan sonra istediğiniz zaman bizden destek talep edebilirsiniz.