Yıldırım Paratoner

Darıca Topraklama Ölçümü ve Raporlama

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama hizmetlerinde bölgenin en başarılı firmaları içerisinde olan Yıldırım Paratoner olarak sizler en uygun koşullarla profesyonel hizmet sunuyoruz.

Darıca Topraklama Ölçümü ve Raporlama

Elektrik günümüzde halen en önemli enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Gerek evlerde gerekse sanayi veya işletmelerde yaygın olarak kullanılan enerji kaynağıdır. Elektrik enerjisinin doğru olarak kullanılmasını sağlayan sistemlerin başında da Topraklama gelmektedir. Doğru kullanılmayan veya topraklama sisteminin doğru kullanılmaması maddi ve manevi kayıplara neden olabilmektedir. Can ve mal güvenliğinin sağlanması için topraklama sisteminin düzenli kontrol edilmesi şarttır.

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama topraklama sisteminin belirli bir standart içerisinde doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edilip sonunda yapılacak raporlama işlemidir. Bu işlemin periyodik olarak her yıl tekrarlanması ve bu tekrar sorununca raporlamayı yapan firmanın yetkinlik belgesi aynı zamanda raporlama cihazının kalibrasyon test değerleri de firmaya sunulması gerekir.

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama hizmetini uzun yıllardır sizlere sunan bir işletme olarak tüm yetkinlik belgelerine sahip bir işletmeyiz. Tüm belgeleri resmi olarak sizlere sunmaktayız.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Darıca Topraklama Ölçümü ve Raporlama

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama sadece Elektrik Mühendisleri Odasından alınmış olan yetki belgesi ile sunulan bir hizmettir. Afaki olarak yapılan işlemler istenmeyen çok ciddi sonuçlara neden olabilir. Can güvenliğinin sağlanması, işletmelerde çıkabilecek risklere karşı güvenliğin üst seviyede tutulması ve çevre güvenliğinin sağlanması adına yetki belgesine sahip işletmelerle çalışmak en doğru adım olacaktır.

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama hizmeti sizi ileriye dönük olarak sizi güvenlik açısından korusa da bakım ve onarım giderlerinin azalmasında da yanınızda olacaktır. Topraklama sisteminin belirli standartlara dayanarak kurulmaması veya zaman içerisinde deformasyona uğramış olması yoğun olarak statik enerjiye neden olur. Oluşan statik enerji ise makinelerin zaman içerisinde arıza çıkarmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda elektronik cihazlar üzerinde de büyük etkisi olan statik enerji bakım ve onarım maliyetlerinin artmasına neden olur.

Doğru kullanılan topraklama sistemi hem makinelerin hem de elektronik cihazların ömrünü uzatırken bakım onarım kalemlerinize gider açısından aşağıya çekecektir.

Darıca Topraklama Ölçümü Uygunluk Raporu

Aynı zamanda standartlara sahip olmayan topraklama sistemi kaçaklara da sebebiyet vermektedir. Oluşturacağı manevi kayıplar ise ömür boyu vicdan azabına neden olur ki bu kayıplara paha biçmek mümkün değildir. Bu nedenle Darıca topraklama ölçümü ve raporlama hizmetinin belirlenmiş zamanlarda mutlaka yapılması gerekmektedir.

Darıca topraklama ölçümü ve raporlama Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından talep edilmekte, itfaiye raporlarında bulunması zorunlu ve İSG firmaları tarafından uygulanması kesinlikle istenilen bir uygulamadır.

Darıca Topraklama Ölçümü ve Uygunluk Belgesi

Geniş ve uzman ekibimiz ile birlikte mühendislerimiz eşliğinde sizlere elektriğin özelliklede sanayi ve endüstriyel elektriğin her alanında profesyoner hizmeti sunuyor tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulmak için bizleri  aramanızı bekliyoruz.

  • Darıca topraklama ölçümü ve raporlama için kesinlikle kalitemizden ödün vermiyor bize yakışır şekilde uygun teklifler sunuyoruz.
  • Darıca topraklama ölçümü ve uygunluk testini gerçekleştirdikten sonra raporlama esnasında verdiğimiz belgeye EMO yetkinlik belgemizide ilave ediyoruz.
  • Darıca topraklama ölçümü sonucunda cihazlarımıza ait belgeleri ve kalibrasyon test sonuçlarını raporlara ekliyouz.

Neden Yıldırım Paratoner?

1988 yılından bu güne kadar sizlere güvenli hizmeti teknik ve mühendis ekibimizle birlikte sunarak üzerinizdeki sorumlulukları ve yükleri azaltıyoruz.

Aynı zamanda işletmenizin anlaşmaya bağlı olarak elektriksel anlamda tüm soru ve sorunlarını en hızlı şekilde çözerek adeta çözüm ortağı mantığı ile çalışıyoruz.

Hizmet sürecinde ise sınırları zorlayarak gerektiğinde 7/24 sizlere kusursuz desteği en hızlı ve uygun şekilde sunuyoruz.

Siz de sizi düşünen bir firma ile aynı yolda yürümek isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek size sunacağımız imkanlar hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.