Yıldırım Paratoner

Çayırova Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için işini profesyonel şekilde icra eden bir firma arıyorsanız şu an sizin için en doğru yerdesiniz. İşletmenizin yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetini üstleniyor sizleri maddi ve manevi kayıplara karşı güvence altına alıyoruz.

Çayırova Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Elektrik üzerine hizmet sunan her firmanın Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu görevini de üstlenmesi maalesef ki mümkün değildir. Bu durum zaten hemen her işletme yetkilileri tarafından bilinmektedir. Konu ile ne kadar ilgili ve uzman bir firma ile anlaşırsanız gerekli durumlarda elektrik ile ilgili her işinizi o firmaya emanet eder ve kısa süre içerisinde tek elden tüm sorunları çözümler ve uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için özel bilgi ve deneyime sahip, aynı zamanda sizlere bu bağlamda hizmeti verebilmek için gerekli şartları yerine getiren işletmeler veya mühendisler ile çalışmanız gerekmektedir.

Yıldırım Paratoner olarak bizler Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğunu sizlere sunmak için gerekli belgeleri almış, sorumluluklarımızı yerine getirmiş bir firmayız. Sizlere en uygun çözümleri sunmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Profesyonel Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel mantık ile çalışıyor, işlerimizin kusursuz ilerlemesi için uzman teknik ekip ve mühendislerimiz ile birlikte sorunlara müdahale ediyoruz.

Uygun Çözümler

Sizleri düşünerek en uygun çözümleri sunmak adına anlaşmalı tedarikçiler ile çalışıyor mali açıdan da yüzünüzü güldürüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Çayırova Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini sunabilmek adına ilk yapılması gereken işlemlerden bir tanesi gerekli yetki belgelerine sahip olmaktır. Firmamız Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için gereken yetki belgelerini almış bu işi tam anlamı ve hakkaniyeti ile yapan bölgedeki en önemli kuruluşlar arasında yer almaktadır. Yıldırım paratoner olarak yüksek gerilim işletme sorunluluğunu verirken gerekli durumlarda tüm teknik ekibi ve mühendis kadromuzu kullanarak çözüm ve sonuç odaklı çalışma sergiliyoruz.

Şirketimiz SMM ve YG tesislerde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgelerine de sahip bir işletme olarak yapacağımız anlaşma sonucunda ilk olarak eksikliklerin ve hataların ortadan kaldırılması adına denetim sürecini başlatmaktadır. Yapılan denetimler sonucunda mevzuata uygun olarak yapılması gerekenleri rapor halinde sizlere sunmaktadır. Eğer ki belirlenmiş kurallara göre herhangi bir eksiklik yoksa gerekli şema ve bildirgeleri hazırlayarak imza karşılığında görevli kişilere tebliğ ederek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için gerekeni yapmaktayız.

Çayırova Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

1 Kv üzerinde enerji gerilimine ihtiyaç duyan tüm işletmelerde can ve mal güvenliği açısından ciddi riskler oluşmaktadır. Bu risklerin ortadan kaldırılması adına enerji sistemi içerisinde bulunan trafo ve bu enerjiyi taşıyan elemanların doğru kullanılmasını sağlamak gerekmektedir.

Can ve mal kaybının engellenmesi, işletme ve çevresinin güvenliğinin korunması adına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) bazı yasal düzenlemeler yaparak bunların uygulanmasını sağlamıştır.

Yıldırım paratoner tarafından sunulan tüm hizmetler ise bu yasa ve kanunlara uygun olarak mevzuatta bulunan şartları göz önüne alarak gerçekleştirilmektedir.

Çayırova Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Tüm sorunları ortadan kaldırarak daha stabil bir çalışma ortamı sağlamak, can ve mal güvenliğini güvence atına almak adına Çayırova yüksek gerilim işletme sorumluluğu için Yıldırım Paratoner olarak neler mi yapıyoruz?

  • İlgili dağıtım şirketi ile olan her türlü resmi prosedür işlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde Enerji kesintisi ve güvenli çalışma önlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde elektrik çalışması sonrası kontrolü enerji beslemesi.
  • Elektriksel ölçümler ve raporlandırma hizmeti.
  • İşletmenin genel elektriksel risk analizi.
  • Kompanzasyon sisteminin ve panosunun takibi.
  • İşletmenizin trafo alanı İSG önlemleri.
  • Teknik ekip ve mühendisllerimiz ile birlikte her türlü elektrik arıza ve bakım hizmetleri.

Çayırova Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

1988’den bu yana sizlere endüstriyel elektriğin hemen her alanında hizmet veren firmamız çok uzun yılladır Çayırova yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetlerinize sizlere sunmakta ve bu konuda birçok referansa sahiptir. Özel bilgi, beceri, deneyim ve bu hizmeti vermek için gerekli tüm yetki belgelerine sahip olan Yıldırım Paratoner bölgenin en çok aranan elektrik ve mühendislik firmaları içerisinde gelmektedir.

Uzman ekip ve mühendislerimiz sayesinde sizlere kusursuz hizmeti sunan Yıldırım Paratoner aynı zamanda uyguladığı fiyat politikası ile de adeta müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Verdiğimiz hizmete oranla en uygun fiyatları sunan işletmemiz tamamen can ve mal güvenliğini korumaya odaklanmış müşteri memnuniyetini sağlamaya hedeflenmiştir.

Bizi hemen arayarak sizlere sunacağımız hizmetler konusunda bilgi sahibi olabilir, bizlerle çalışmanın sizlere sağlayacağı faydalar konusunda bilgiye erişebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.