Yıldırım Paratoner

Çayırova Trafo Kurulumu

Çayırova trafo kurulumunun hangi türünde olursa olsun tüm onaylar, satın alım, kurulum ve montaj sürecini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz sizlere kusursuz hizmeti sunuyoruz.

Çayırova Trafo Kurulumu

Alanında lider firmalar hizmet konusunda kusursuz bir deneyim sunar. Yıldırım Paratoner olarak firmamız elektrikle ilgili pek çok alanda kaliteli hizmet sunan seçkin firmalardan birisidir. Çayırova Trafo Kurulumu hizmetlerinde de destek veren firmamız bu alanda sizlere gerekli hizmet kalitesini en iyi şekilde sağlamaya çalışır.

Trafo hizmetleri deneyim ve yetkinlik isteyen işler arasındadır. Bu alanda hem deneyim ve bilgi sahibi olmak hem de gerekli onay ve izin sürecinin takipçisi olmak şarttır. Firmamız alanında uzman kalifiyeli elemanları ile trafo hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeye çalışır. Gerekli izin ve onay sürecinin de firmamız başından sonuna kadar takipçisidir. Böylece bu alanda hak ettiğiniz gibi hizmet alma konusunda en büyük destekçiniz olarak firmamız akla ilk gelen firmalardan biridir.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Çayırova Trafo Kurulumu Çeşitleri

Çayırova Demir Direk Trafo Kurulumu

Demir direk trafo kurulumundan etkin olarak faydalanmak için Çayırova trafo kurulumu ve montaj hizmetlerini sunan Yıldırım Paratoner olarak sizlere hizmet sunmaktan onur duyarız. Demir direk trafo kurulumu 400 Kva güç tüketimi yapan genelde orta ölçekli işletmelerde kullanılan trafo şeklidir. 

Gerekli durumlarda isteğe bağlı olarak boyalı demir kullanımı mümkün olarak Çayırova demir direk trafo kurulumu mali açıdan diğer seçeneklere göre daha uygundur.

Çayırova Beton Direk Trafo Kurulumu

Çayırova trafo kurulumu seçenekleri içerisinde bulunan beton direk trafo kurulumu demir direk trafo ile benzer özellikler taşısa da 250 Kva güç tüketimi yapılan küçük ve orta ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır. Kullanılacak malzeme seçimi verilen hizmetin de kalitesini yükseltecek potansiyele sahiptir.

Çayırova Beton Köşk Trafo Kurulumu

Çayırova trafo kurulumu içerisindeki beton köşk trafolar genelde büyük ölçekli işletmelerde kullanılır. 2500 Kva ya kadar kurulum yapılabilen beton köşk trafo içinde tüm onay süreçleri tarafımızdan takip edilerek uygulanmaktadır.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Çayırova trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva 80 amper üretimi
 • 100 kva 160 amper üretimi
 • 160 kva 250 amper üretimi
 • 250 kva 400 amper üretimi
 • 400 kva 630 amper üretimi
 • 630 kva 1000 amper üretimi
 • 1000 kva 1600 amper üretimi
 • 1250 kva 2000 amper üretimi
 • 1600 kva 2500 amper üretimi
 • 2000 kva 3200 amper üretimi
 • 2500 kva 4000 amper üretimi

Çayırova Trafo Kurulum Hizmetleri

Çayırova Trafo Kurulumu ve Montajı firmamız katkılarıyla uzman eşliğinde sunulur. Firmamız size bu alanda hizmet vermeden önce gerekli projelendirmeyi mühendislerimiz ışığında yapar. Her biri alanında uzman personelimiz bu alanda yetkin bir çalışma deneyimine sahiptir. Başarılı bir ekip çerçevesinde trafo kurulum ve montaj işlerinizi sorunsuzca halledilir.

Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimi ile sizlere ayrıcalıklı hizmet kalitesi sunan firmamız gerekli izin ve onay sürecinin en büyük takipçisidir. Elektrik idaresinden gerekli izin ve onaylar alınmadan ne kadar başarılı çalışma yapılırsa yapılsın işler tam anlamıyla sonuca ulaştırılmaz. Firmamız yetkin yerlerden izin ve onay sürecini tamamlar. Nihayetinde size başarılı bir

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Çayırova Trafo Kurulumunda
Yıldırım Paratoner

Çayırova Trafo Kurulumu konusunda profesyonel bir destek için firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hizmet talebinde bulunun ve firmamızın ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanın.

Yaklaşık 35 yıldır firmamız elektrikle ilgili pek çok alanda profesyonel hizmet vermektedir. Çayırova trafo kurulumu hizmetlerinde de firmamız başarılı hizmet veren öncü firmalardan birisidir. Ülkemizin pek çok ilinde bu alanda hizmet veren ve vermeye devam eden firmamızdan siz de hizmet talep edebilirsiniz. Firmamızın bu alanda sağlamış olduğu sayısız olanaklardan yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz. Bizi arayın size bu alanda en iyi şekilde destek vermeye çalışalım.