Yıldırım Paratoner

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmeti

İşletmelerdeki can ve mal güvenliğini sağlamak adına alınacak tedbirlerin başında Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri gelmektedir. Bu hizmet topraklama sisteminizin doğru çalışması ile birebir ilgilidir.

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri

Ülkemizde ve dünyada kullanılan enerji kaynaklarının başında halen Elektrik Enerjisi gelmektedir. İşletmelerin sürdürülebilir hizmete devam etmesini sağlayan bu yüksek voltlu enerjinin doğru kullanılması güvenliği arttırırken yanlış kullanım çok ciddi zararlara neden olabilmektedir.

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri işlemlerindeki en büyük amaç can sağlığının korunması olsa da çevrenin ve işletmenin de korunmasını da hedeflemektedir. Yapılan ölçümler topraklama sisteminin belirlenmiş standartlara uygun olup olmadığınım tespit edilmesini sağlar ve çıkan bulgular işletmeye rapor halinde sunulur.

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri ise sadece bu konuda yetkinlik standartlarını yerine getirmiş elektrik mühendisleri veya elektrik ve mühendislik firmaları aracılığı ile sunulan bir hizmettir. Afaki yapılan işlemler resmiyete dayanmaz ve geri dönüşleri oldukça ağır maddi ve manevi bedeller oluşturur.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri işleminin yetki sahibi olan firmalar aracılığı ile yapılabileceğinden bahsetmiştir. Elektrik Mühendisleri Odası aracılığı ile belli bir eğitim sonucunda verilen bu yetki belgesine işletmemiz uzun yıllardır sahiptir ve bu hizmeti koşulsuz olarak sizlere sunmaktadır. Tarafımızdan verilen rapor ise tüm resmi işlemlerde kullanılmaktadır.

Raporlama sonucunda yine belli değerlerin yerine getirilmesi yetki belgesi örneği ve ölçüm yapılan cihazların kalibrasyon değeri de tarafımızdan sunulan rapora eklenmektedir.

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri olarak ta bilinen bu hizmet zaman içerisinde topraklama sistemindeki yıpranmaları ortaya çıkararak sorunların giderilmesini, sistemin en normal şekilde çalışması için yıllık olarak zorunlu yapılması gereken testler arasındadır. Sorunlu olan sistemler ise arzuya göre tarafımızca standart seviyesine yapılması gereken işlemler sonucunda çıkartılmaktadır.

Çayırova Topraklama Uygunluk Raporu

Çayırova Topraklama Uygunluk Raporu her ne kadar can ve mal kaybının önlenmesi adına yapılması gereken bir işlem olsa da bakım ve onarım giderlerini de aşağıya çekerek masrafların azaltılmasına imkan sağlamaktadır. 

Doğru çalışmayan topraklama sistemi statik enerjiye sebep olmaktadır. Statik enerji ise elektronik sistemlerin ve devrelerin üzerinde olumsuz etkilere sebep olarak işletmelere sürekli olarak gider oluşturmaktadır. Aynı şekilde makineler üzerinde de etkisi olan statik enerji, bakım onarım maliyeti oluşturur.  Düzgün çalışan topraklama sistemi cihaz ve makinelerin ömrünü uzatır.

Çayırova Topraklama Ölçümü

Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri ve bununla birbirine bağımlı birçok konuda Yıldırım Paratoner olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Topraklama ölçümü ve raporlama sonucunda sizlere resmi olarak neleri teslim ediyoruz öğrenmek ister misiniz?

  • Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri kusursuz müşteri memnuniyeti ilkemizle çalışıyoruz.
  • Çayırova Topraklama Sistemi Denetim Hizmetleri sonucunda raporlarımıza EMO tarafından alınmış yetkinlik belgesini ilave ediyoruz.
  • Çayırova topraklama ölçümü sonrasında EMO belgesinin yanında ölçüm yapılan cihazların kalibrasyon belgesini ekliyoruz.
  • Tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunuyor müşteri memnuniyetini sağlıyoruz referanslarımızı üst seviyede tutuyor, tavsiye niteliğini her zaman açık bırakıyoruz.

Neden Yıldırım Paratoner?

Biz Yıldırım Paratoner olarak 1988 yılından bu güne kadar sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için geniş bir teknik kadro ve mühendislerimiz eşliğinde sizlere birlikte çalışıyoruz.

Elektrik bizim ihtisas alanımızdır. Sanayi ve Endüstriyel elektriğin hemen her dalında büyük bir bilgi ve birikime sahip olarak çalıştığımız firmaların %100 memnuniyetini sağlamış bir işletmeyiz.

Aynı zamanda gezici ve bölgelere yönlendirilmiş ekibimizle her türlü soruna hızlı şekilde müdahale ederek sorunları çözümlüyor işletmelerin mağduriyetlerini engelliyoruz.

Sizde sizinle birlikte yürüyecek uzman bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri aramanızı bekliyor sizlere kusursuz hizmet sunmak için heyecanlanıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.