Yıldırım Paratoner

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama Hizmeti profesyonel olarak sizlere sağlayacak aynı zamanda müşteri memnuniyeti adına uygun fiyatlı teklif sunacak bir firma arayışı içerisindeyseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama yıldırım düşmesine bağlı olarak an ve mal kaybının engellenmesi adına sistemin sağlamlığının denetlenmesi sonucunda verilen bir tür güvenlik raporudur. Yasalarca belirlenmiş yerlerde kurulu olan paratoner sistemlerinin belirtilmiş standartlar doğrultusunda doğru çalıştığının resmi olarak kayıt altına alınmasını hedefler. Yıllık olarak yaptırılması zorunlu olan paratoner uygunluk raporu öncesinde yapılan testler sonucunda sisteminizin bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır.

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama en hızlı şekilde ve en doğru yöntemlerle konunun uzmanı teknik ekibimiz ve mühendislerimiz eşliğinde verilmektedir. Raporlama öncesinde isteğe bağlı olarak tüm kusurlar tarafımızdan giderilerek sizlere sunulan rapor tüm resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılmak üzere geçerlilik sağlamaktadır.

Rapor sunumu esnasında ortaya çıkan verilere ilaveten biraz aşağıda belirteceğimiz şirketimizin bu konu hakkındaki yetkinlik belgeleri de tarafınıza sunulacaktır. Bu belgeler yatırdığınız raporlamayı yasalarca belli yükümlülükleri yerine getiren işletmeler aracılığı ile sonuca ulaştırdığınızı ispatlayacak resmiyete dayanan belgelerdir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama Hizmeti

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama için ilk yapılacak işlem tüm tesisatın teste tabi tutulmasıdır. Yapılacak testler için kalibrasyonlu cihazlar kullanılmakta ve tesisat üzerinde bulunan tüm yardımcı elemanların belirlenmiş standartlara uygunluğunu göstermektedir. Standart dışında kalan paratoner sistem üzerindeki uyumsuz elemanlar mümkünse uyumlu hale getirilir. Belirlenen standartlar dışında kalan parçalar ise yenileri ile yapılan anlaşma doğrultusunda değiştirilmektedir.

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama için sistem üzerinde bulunan elemanların kontrollerinden sonra topraklama testlerinin de tam anlamı ile yerine getirilmesi şarttır. Zira topraklama sistemi paratonerlerin temelini oluşturur ve yıldırım yakalamak için kullanılan uç ile doğrudan bağlantılıdır ve bu ucun toprak gibi algılanmasını sağlar.

Tüm testlerden geçen, sorunlu parçaları belirtilen standartlara uygun sistem için Çayırova paratoner uygunluk raporu hazırlanır ve tarafınıza teslim edilir.

Çayırova Paratoner Uygunluk Ölçümü

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama Hizmeti yasalarca belirlenmiş ölçekteki işletmeler, kamu kurumları ve özel binalarda yıllık olarak tekrarlanması gereken zorunlu bir güvenlik tedbiridir. Raporlama sonucu Sosyal Güvenlik Bakanlığında istenmekte, itfaiye ve İSG rapor sisteminde bulunması zorunludur.

Eğer ki Çayırova paratoner ölçüm raporu için anlaşmalı bir firmanız yok veya anlaştığınız firmadan memnun değilseniz bizimle hemen iletişime geçerek yıllık olarak belirlenen dönemlerde uygunluk raporunu en iyi koşullarla temin edebilirsiniz.

Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama

Çayırova paratoner uygunluk raporu için az öncede belirttiğimiz üzere rapor esnasında bazı belgelerde tarafınıza sunulacaktır. Bu belgeler kısaca şu şekildedir ve raporlama için yetkili olduğumuzu göstermektedir. Bu belgelere sahip olmaan hiç bir işletme size rapor hizmati sunma konusnda yetkili değildir. Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testleri.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gerek Çayırova Paratoner Ölçümü Raporlama gerekse elektriksel anlamda birçok işinizi yürütecek güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. 1988 yılından bugüne kadar Elektrik ve mühendislik hizmetlerinde sizlerle el ele yürüyoruz. Sunmuş olduğumuz başarılı hizmetler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyetini kazanmış bir işletmeyiz.

Tüm hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte yürütürken kontrol, rapor ve proje bölümlerini de mühendislerimiz gözetiminde sonuçlandırıyoruz. İşlerinizin yürümesi ve kesintiye uğramaması adına gerekirse 7/24 destek sunuyoruz.

Biz sizi düşünerek çalışıyoruz. Size en uygun teklifleri sunmak adına sürekli yeni anlaşmalar yapıyoruz. Siz de sizi düşünen, sizin için çabalayan bir firma ile çalışmak isterseniz, bizi hemen arayabilir sizler için sunacağımız özel çözümler hakkında bilgi sahibi olabilirsiz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.