Yıldırım Paratoner

Çayırova Paratoner Kurulumu

Yüksek kalitedeki ürünler kullanıp en uygun fiyatlarla hizmet almak istemez misiniz? Çayırova Paratoner Kurulumu için sizlere en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunuyoruz. Bizimle hemen iletişime geçin sizlere sunacağımız imkanlar ile ilgili detaylı bilgiye erişin.

Çayırova Paratoner Kurulumu

Doğal afetler içinde büyük tehlikelere yol açan yıldırımdan korunma yollarının başında paratoner kurulumu gelmektedir. Çayırova Paratoner Kurulumu ve Montajı ile bu bölgedeki yapılarınızın güvenliğini en iyi şekilde sağlıyoruz.

 Yapılarınızı yıldırımdan korumak için imal ettiğimiz paratoner sistemlerimizi yapılarınızın uygun yerlerine yerleştiriyoruz. Böylece yapılarınız herhangi bir yıldırım tehlikesi ile karşı karşıya kalma ihtimali olan yapılarınızı ve bu yapılar içerisinde bulunabilecek kişileri koruma altına alıyoruz. Kısacası Çayırova Paratoner Kurulumu sayesinde yıldırımdan kaynaklı olabilecek can ve mal kaybını önlemek için canla başla çalışıyoruz.

Yapılarınızı yıldırım tehlikesinden korumak paratoner sistemleri ile çok kolay. Bu alanda yapmış olduğumuz hizmetlerimizin kalitesini öğrenmek, fiyat bilgisi ve paratoner montaj desteği almak için bizleri arayabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

Çayırova paratoner kurulumu bilgi, beceri ve mühendislik gerektiren bir hizmettir. Biz bu hizmeti verirken konunun uzmanı hühendizlerimiz eşliğinde çalışıyoruz.

Uygun Çözümler

yapacağımız keşif sonrasında sizlere en uygun çözümleri sunabilmek adına tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Çayırova Paratoner Sistemleri

Çayırova Paratoner Sistemleri olarak bu bölgedeki paratoner ihtiyaçlarınızı karşılamak adına iki çeşit sistemimiz bulunmaktadır: 

Aktif paratoner ve Faraday paratoner. Bu iki paratoner arasındaki temel fark yıldırımı yakalamadır. Aktif paratonerler düz çubuk şeklindeki paratonerlerdir. Faraday paratonerler ise kafes şeklide yakalama uçlara sahip paratonerlerdir Her iki çeşit paratoner sistemimizde firmamız aracılığıyla tedarik edilmektedir. 

Aktif paratonerler daha çok talep edilse de diğer paratoner sistemlerimiz de talep eden müşterilerimiz için bulunmaktadır. Hangisini talep edeceğinize karar verdikten sonra bizi arayabilir ve paratoner kurulum ve montajı konusunda destek isteyebilirsiniz. Her türlü talep ve sorularınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çayırova Paratoner Firması

Yıldırımdan korunma paratoner kurulumu çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığınca denetimleri artırılmış tüm resmi ve özel sektörlerde zorunlu olarak kullanılması gerekmektedir.

Çayırova Paratoner kurulumu paratoner uygunluk raporu gibi taleplerde firmamız çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı sistemi ekip net ve elektrik mühendisleri odası kayıtlı tam yetkili elektrik mühendislik firmasıdır.

Paratonerin Önemi

Bir milyar voltta kadar çıkabilen yıldırım elektrik boşalmaları bina ve yapılarda ciddi hasarlara neden olabilir. Elektrikli ekipmanın kullanıldığı endüstriyel tesislerde, ani güç artışı ekipman makine ve ünitelerde büyük arızalara neden olabilir. Sunucu odalarında, kontrolsüz doğal statik elektrik akımı, server’da depolanan bilgileri yok edebilir. Binalara yıldırımdan korunma paratoner kurulumu, insanların, yaşamlarının ve sağlıklarının güvenliğini sağlamak için gereklidir.

Yıldırım Paratoner

Çayırova Paratoner Kurulumunda
Çözüm Ortağınız

Paratoner kurulum hizmetleri konusunda profesyonel olan firmamız size bu alanda gerekli desteği en hızlı şekilde sağlıyor. Çayırova Paratoner Kurulumu  olarak bu bölgede paratoner kurulumu talep eden müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde karşılık veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin paratoner kurulum hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarını güçlü ekibimiz ile en iyi şekilde karşılıyoruz.

Paratoner kurulumu konusunda lider firmalardan biri olan firmamız sizin bu alandaki taleplerine karşılık vermek için kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Yapılarınızın yıldırım tehlikesinden korunması için güvenli bir işlem olan paratoner kurulumları bulunduğunuz bölgedeki yapılarınız için kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Alanında uzman ekibimiz ile gerekli teknik işlemler seri bir şekilde gerçekleştirilir ve binalarınızın paratoner kurulumu ile güvence altına alınır.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Neden Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoneri seçmek için bir çok nedeniniz var

Kocaeli Gebze’de bulunan ve yıllardır sizlere hizmet veren firmamız Özdinç Elektrik  konusunda yetkili, bilgili, eğitimli ve deneyimli çalışanları eşliğinde kusursuz müşteri memnuniyetine imza atmaktadır. 

Çayırova paratoner kurulumu ve yıldırımdan korunma hizmetini mevcut yapı sınırları dahilinde gerekli hesaplamaları yaptıktan sonra en uygun görülen yapının tepe noktasına montajı gerçekleştirmektedir.

Firmamız 1988 yılında kurulmuş olup çalışma bakanlığı ekipnet üyesidir. aynı zamanda elektrik mühendisleri odasına kayıtlı SMM ve Büro tescil gibi belgelerin tümüne sahip yetkili elektrik ve mühendislik firmasıdır.