Yıldırım Paratoner

Çayırova Kompanzasyon Kurulumu

Çayırova Kompanzasyon Kurulumu sizleri reaktif ve kapasitif cezalarından korumanın en başarılı yöntemidir. Bizi hemen arayarak Kompanzasyon panosunu kurdurabilir veya var olan arızaları gidertebilirsiniz.

Çayırova Kompanzasyon Kurulumu

İşletmeler için önemli bir yere sahip kompanzasyon kurulumu elektrik enerjisi tüketimini doğru şekilde kullanmada gerekli bir işlemdir. Çayırova Kompanzasyon Kurulumu bu bölgede uzmanlar ışığında kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Buradaki işletme ya da yapılarınızın ihtiyacı olan kompanzasyon kurulumu için profesyonel desteği firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Firmamız 35 yıldır elektrikle ilgili pek çok alanda hizmetler vermiş seçkin bir firmadır. Yıldırım Paratoner olarak bu alanda sayısız başarılı çalışmalarımız olmuştur. Çayırova Kompanzasyon kurulumu konusunda da siz değerli müşterilerimize uzman desteği sağlamaktayız.

İşletmenizin ihtiyacı olan elektriğin doğru şekilde kullanılması ve fazlasının doğru olarak değerlendirilmesi noktasında kompanzasyon çalışmaları yapmaktayız. Siz de işletmelerinizin elektrik ihtiyacını doğru şekilde kullanmada kompazsayon kurulumundan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

Bilgili deneyimli teknik ekibimiz ve konu hakkında uzman mühendislerimiz sayesinde sizlere kusursuz ve profesyonel çalışma sunuyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

En kaliteli ürünleri satın almak için gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılarımızı kullanıyor maliyetleri aşağıya çekiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Reaktif enerjinin dengelenmesi faturalardaki cezai süreci yaşamamak adına oldukça önemlidir. Reaktif cezalarının oluşmasının başından kompanzasyon sisteminizin olmaması veya var olan sistemdeki donanımların arızalanmasından kaynaklıdır. Bizi hemen arayıp bu arızaları giderilmesini sağlayabilir veya Çayırova Kompanzasyon Kurulumunu yaptırtabilirsiniz.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Şönt reaktörlerindeki arızalar elektrik faturasını cezai süreçten dolayı yükselten unsurlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kondansatör ve kontaktör arızaları da kapasitif enerji üzerinde sorunlara neden olur. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek gelecek cezaları engelleyebilirsiniz. Unutmayın ki ödenen cezalar arızaların giderilmesi veya kompanzasyon sisteminin kurulmasından daha hesaplı değildir.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

1988 yılından bu yana sizlere elektriğin her alanında olduğu gibi kompanzasyon sistemleri üzerine de profesyonel hizmet veriyoruz. Uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimizin yürüttüğü bu çalışmaları verdiğimiz hizmete göre en uygun koşullarla sağlıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Çayırova Kompanzasyon Kurulum Hizmetleri

Çayırova Kompanzasyon Kurulumu ve Hizmetlerinde bu bölgede uzman firmamız aracılığıyla başarılı bir şekilde verilir. Bu alanda yetişmiş eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz ihtiyacınız olan kurulum hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Personelimiz kurulum öncesinde gerekli keşif ve incelemeleri yapar. İhtiyaç noktasını kurulum için hazır hale getirir. Sonrasında dikkatli bir şekilde kurulum gerçekleşir.

Çayırova kompanzasyon kurulumu ve hizmetleri kurumsal ya da bireysel anlamda fazla miktarda enerji tüketiminin önüne geçmek için yapılır. İhtiyaç fazlası enerji boşa giden elektrik ve para demektir. Bu tüketimin önüne geçilmezse bunun kötü yansımasını yüksek gelen faturalarınızda görebilirsiniz. Firmamız bu alandaki mağduriyetlerinizi önlemek adına kompanzasyon kurulum çalışmaları yapmaktadır. Bu alanda destek alarak elektriğinizi doğru yönetin.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Çayırova Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Çayırova Kompanzasyon Kurulum Sonrası Bakım ve Onarım

Çayırova Kompanzasyon Kurulumu sonrası bakım ve onarım hizmetleri de firmamız aracılığıyla yapılmaktadır. Kurulum hizmetleri sonrasında düzeneğin belli aralıklarda bakımı gerekebilir. Bu alanda periyodik bakım hizmetleri de firmamız kapsamında verilmektedir.

İşletmeniz için kurulan Çayırova kompanzasyon kurulumu sonrasında herhangi bir hasar tespitinde bizleri arayabilirsiniz. Teknisyenlerimiz bu alanda gerekli onarımları yapmaktadır. İstediğiniz gün ve saatte gelerek onarım konusunda da sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Böylece düzeneği uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktayız. Bizi arayın sizlere bu konuda yardımcı olalım. İletişim numaralarından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu alandaki tüm ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.