Yıldırım Paratoner

Çayırova Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporunu profesyonel şekilde tüm testleri gerçekleştirdikten sonra hazırlayacak ve bu işlemi size en uygun koşullarla sağlayacak bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Elektrik enerjisi dünya üzerinde halen en yaygın olarak kullanılan enerji kaynağıdır. Doğru kullanımı üretim açısından büyük avantajlar sunar. Üretimin artmasına, milli hasılanın büyümesine, ülke ekonomisinin desteklenmesi ve istihdamın genişlemesi gibi birçok avantaj sunarken yanlış kullanılan elektrik enerjisi ise can ve mal kaybına maddi ve manevi zararlara neden olur.

Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporu ise yanlış kullanılan elektrik enerjisinin doğru olarak yönetilmesini sağlayan test ve yapılan testin raporlandırılması sürecidir. Test sonucunda elektrik hat ve tesisatın tam anlamı ile durumu kontrol edilir. Doğrular veya hatalar sizlere rapor halinde sunulur ve bu yanlışların giderilme sürecine girilir.

Dilerseniz firmamız Yıldırım Paratoner bu konu için almış olduğu yetkinlik belgelerine dayanarak yapacağımız anlaşmaya da bağlı kalacak şekilde Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporunu sizlere var olan hataları uzman ekibimiz sayesinde düzelterek teslim eder. Sizleri oluşabilecek zararlara karşı güvence altına alır.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Çayırova Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporu her elektrik mühendisi veya her elektrik ve mühendislik şirketi tarafından verilebilecek bir rapor değildir. Bu testleri yapabilmek ve sonunda sizlere rapor sunabilmek için belli izin ve yetki belgelerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız Yıldırım Paratoner Elektrik Mühendisleri Odası tarafından gerekli yetki belgelerini almış ve bu belgeler sayesinde sizlere yıllardır hizmet veren bir işletmedir. Aynı zamanda bakanlık tarafından kurulmuş olan Ekipnet sistemine bağlı ve bu konuda resmi evrak düzenleme ile yetkili firmadır.

İşletmeniz ile ilgili tüm raporlamaları kavunlarda belirtilen şekilde mevzuata uygun biçimde düzenlemekte ve verdiğimiz tüm raporlar resmi kurumlarda geçerlidir. Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporundaki bazı konu başlıklarımız.

  • Kaçak akım olup olmadığına dair koruma testleri.
  • Yangın koruma rölesinin doğru çalışıp çalışmadığına dair testler.
  • Termal kamera ile kablolar üzerindeki sıcaklık ölçümü.
  • Kabloların akım gücünün hesaplanması.
  • Topraklama ölçümünün yapılması.
  • Kablolama renk kontrolü.
  • Yalıtım uygunluk testi
  • Zayıf akım tesisatının tam kontrolü.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Standartlar iş hayatı üzerinde işletmelerin aynı tutumu sergilemesi, aynı davranışları göstermesi üzerine kurulmuş ve üzerinde birçok güvenlik tedbirini barındıran kurallarla oluşmuştur. Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporu ise bu standartlar kurularak uzun araştırmalar sonucunda hazırlanmış ve uygulanması mecburi kılınmıştır.

Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İSG ve itfaiye raporlarında bulundurulması zorunlu olan Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporu her yıl yenilenmesi can ve mal kaybı açısından zorunludur.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Raporu

Büyük önem arz eden bu raporlamanın zamanında ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi üzerinizdeki yüklerin alınmasına destekçi olmaktadır. Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporu ile birlikte, EMO izin belgesi ve buna ilaveten kullanılan ölçüm cihazlarının uygunluk ve kalibrasyon belgeleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım Paratoner olarak sizlere 1988 yılından bu yana olmak üzere elektriğin emek her alanında kusursuz hizmeti sunuyoruz.

Kusursuz diyoruz çünkü %100 müşteri memnuniyetini yakalamış ve bu memnuniyeti korumak adına elimizden gelen her şeyi tam anlamı ile yerine getiriyoruz.

Uzman teknik ekibimiz ve işinin ehli mühendislerimiz eşliğinde sizlere hizmet sunuyor, gerekli durumlarda haftanın yedi günü 24 saat olmak üzere kesintisiz hizmeti sizlere sunuyoruz.

Çayırova elektrik iç tesisat uygunluk raporunda da bölgenin tam yetkili rapor hizmeti sunan işletmesiyiz. Sizde sizi düşünen bir firma ile çalışmak isterseniz bizi arayarak verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.