Yıldırım Paratoner

Adapazarı Paratoner Ölçüm Raporu Hizmetleri

Adapazarı paratoner ölçüm raporu için anlaşmalı bir firmanız yok veya anlaşma yaptığınız firmadan memnun değilseniz, size profesyonel desteği en uygun fiyatlarla sunacak bir işletme arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arayın gelelim Adapazarı paratoner raporunu en hızlı şekilde hazırlayarak sizlere teslim edelim.

Adapazarı Paratoner Ölçüm Raporu

Adapazarı paratoner ölçüm raporu yıldırımın yer yüzü ile buluşması sonucunda yangın ve yıkımlara sebep olan afetin yaşanmaması adına paratoner sistemlerinin düzgün çalıştığını gösteren bir güvenlik tedbiridir. Yıllık olarak tekrarlanması gereken Adapazarı paratoner ölçüm raporunun tek amacı var olan paratoner sisteminizin can ve mal kaybının engellemesi adına standartlar uygun olarak çalıştığının, herhangi bir aksaklık olmadığının göstergesidir.

Adapazarı paratoner ölçüm raporu her elektrik firması veya elektrik mühendisi tarafından sunulabilecek bir raporlama sistemi değildir. Bu rapor hizmetini sunmak için belirli yetkinlik belgelerini resmi kurum ve kuruluşlardan almış olmak gerekmektedir.

İşletmemiz aşağıda da bahsedildiği üzere Adapazarı paratoner ölçüm raporu verebilmek adına gerekli yetki be yetkinlik belgelerine sahip, bölgenin sorumlu ve yetkili işletmesidir. Tarafımızdan verilecek rapor tüm resmi kurumlarda geçerlidir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Adapazarı Paratoner Ölçüm Raporu

Adapazarı paratoner ölçüm raporu sunabilmek adına işletmenin öncelikle bazı sorumlulukları yerine getirmesi gerekmektedir. Raporlama esnasında sizlere verilen hizmetin gerçek ve yetkili firma tarafından yapıldığını göstermesi adına tarafımızdan işletmemizin yetkinlik belgeleri de verilecek ve raporlama tam anlamı ile tamamlanmış olacaktır. Bu belgelerin neler olduğu bilgi amaçlı aşağıda sıralanmıştır.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini verilen Adapazarı paratoner ölçüm raporuna eklenecek yapılan işlemi resmiyete bağlayacaktır.

Sis siz olun afaki şekillerde hizmet vermeye çalışan işletmeler ile kesinlikle aynı yolda yürümeyin. Yapılan işlemin can, mal ve çevreye karşı sorumluluk getirdiğini aklınızdan çıkartmayın ve oluşabilecek sorunların her şeyden önce manevi yükümlülük getirdiğini unutmayın.

Adapazarı Paratoner Ölçümü

Adapazarı paratoner ölçüm raporu süreci paratoner kurulumunun doğruluğunun testi ile başlar. Sistemin tüm elemanları kontrol edildikten sonra kalibrasyonlu cihazlar ile belirlenmiş olan standartlar kullanılmış olan malzemenin uygunluğu ve zaman içerisinde yıpranmamış olduğu kontrol edilir.

Topraklama ve yıldırım yakalama için kullanılan paratoner ucu sistemin en hassas noktalarıdır. Topraklama sistemi ile paratoner yakalama ucu arasındaki değerlerin tam olması toprak vazifesi gören ucun görevini doğru olarak ifa ettiği anlamına gelmektedir.

Can ve mal güvenliği açısından önemli olan paratoner sistemlerinin yıllık bakım ve raporlaması tarafımızdan yapılmaktadır. Dilerseniz hemen arayın, her yıl gelip sisteminizin raporları ile birlikte bakımlarını yapalım.

Adapazarı Paratoner Uygunluk Raporu

Adapazarı paratoner uygunluk raporu sürecisin sonucunda verilen rapor ile birlikte bu işi yapabilmek adına almış olduğumuz tüm yetkinlik belgeleri de tarafınıza sunulmaktadır. Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini her işlem sonucunda yapılan işlemin resmiyete dayanması için sizlere sunuyor verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Bizler de bu görevi tam anlamı ile ifa edebilmek adına kullanmış olduğumuz cihazların doğruluğunu yıllık olarak testlere tabi tutuyor kalibre açısından sorunları eğer varsa bu sorunları düzeltmeden size rapor sunmuyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gerek Adapazarı paratoner ölçüm raporu gerekse elektriksel anlamdaki tüm işlerinizde 1988 yılından bu yana sizlere destek oluyoruz. İfa ettiğimiz tüm işlerde profesyonel çalışmayı ön planda tutarak uygun tekliflerimizle de müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Yıldırım paratoner olarak sizlere en uygu teklifleri sunmak adına canla başla çalışıyoruz. Her gün yeni projelere imza atıyor sayın alınlar için en uygun teklifleri sunan tedarikçilerle çalışıyor, almış olduğumuz uygun fiyat teklifi doğrultusunda sizlere de uygun çözümler sunuyoruz.

Biz sizleri düşünüyor sizler için çalışıyoruz. Siz de sizi düşünen bir işletme ile çalışmak isterseniz biz sizleri bekliyor olacağız.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.