Yıldırım Paratoner

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu

Elektrik faturaları ile birlikte gelen cezalardan sıkıldınız yoruldunuz mu? Adapazarı kompanzasyon kurulumu sayesinde bu cezalardan kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Bizi hemen arayın kompanzasyon panosu kurulumunu yapalım çektiğiniz sorunlardan kurtulun.

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu çerçevesinde işletmelerinizin ihtiyacı olan kompanzasyon kurulumunu başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aktif olarak kullanılan enerji tüketimi sonrası boşa giden elektrik kaybını önlemek için çalışmalar yapıyoruz. Hedef; ihtiyaç fazlası elektrik enerjisinin önüne geçmektir.

Elektrik enerjisinin doğru kullanımı ve tüketimi doğabilecek maddi zararların önüne geçmek için önemlidir. Boşa harcana enerji miktarı fatura dönemlerinde sizi büyük hayal kırıklığına uğratabilir. Yıldırım Paratoner olarak amacımız enerji israfının önüne geçmek ve size doğru elektrik düzeneğini hazırlamak.

Firmamız kapsamında işletmelerinizde büyük enerji kaybında doğan sorunları giderebilirsiniz. Kompanzasyon kurulumu ile enerji israfını önleyebilirsiniz. Firmamız bu alansa sizlere gerekli desteği en iyi şekilde vermektedir. Firmamız arayarak kompanzasyon hizmetleri konusunda destek alabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Reaktif cezaları genel olarak arızalı kondansatörler, eksik kurulmuş olan kompanzasyon sistemleri, sigortalar ve kontaktörlerden kaynaklıdır. Müdahale edilmemesi durumunda elektrik faturalarına cezalar eklenir ve gelen faturaların ödeme maliyeti oldukça yükselir. Eğer Adapazarı kompansazyon sisteminiz yoksa veya var olan sisteminizdeki sorunlardan dolayı faturanız yükseliyorsa hemen bizi arayın sizlere destek olalım.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Faturalarda gelen cezaların bir diğeri de kapastiften kaynaklı cezalardır. Kapastif cezalarının gelme sebepleri içerisinde şönt reaktörleri birinci sırayı alsa da kondansatör ve kontaktörlerin arızalanması da bu cezaların gelmesine sebep olmaktadır. Biz yıldırım paratoner olarak sizi gelebilecek cezalara karşı koruma altına alıyor, masraflarınızın aşağıya düşmesini sağlıyoruz.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

Yıldırım paratoner olarak kompanzasyon sistemleri üzerine uzmanlaşmış teknik ekibimiz ve mühendislerimizle birlikte sizlere kusursuz destek sunuyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz desteğin en uygun yollarla olması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. 1988 den bu yana olan deneyim, bilgi ve birikimimizi verdiğimiz tüm hizmetlere yansıtıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu ve Pano Hizmetleri kapsamında sizlere bu alanda uzman desteği sağlıyoruz. Bu alanda donanımlı ve kalifiyeli elemanlarımız aracılığıyla gerekli çalışmaları planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Elemanlarımız bu alanda gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tecrübeli ve iş bilir elemanlarımız aracılığıyla kompanzasyon konusundaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

İşletme ya da firmalarınızın ihtiyacı olan kompanzasyon kurulum hizmeti, kurulum sonrası bakım ve onarım hizmetleri gibi bu alanda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri kusursuz şekilde alabilirsiniz. Bizi arayın size gün ve saat verelim. Yerinizi inceleyelim ve çalışmalara başlayalım.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumunda Firmamız Her Zaman Yanınızdadır

Adapazarı Kompanzasyon Kurulumu konusunda başarılı çalışmaları bulunan firmamız her zaman içi siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Bu alandaki ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi ve yerine getirilmesi adına firmamız ilgili çalışmaları sistematik bir şekilde devam ettirmektedir. Kurulum ve kurulum sonrası bakım ve onarım hizmetleri de firmamız aracılığıyla verilen ek hizmetlerdir. Tüm bu hizmetleri firmamızdan almanız mümkündür.

Yıldırım Paratoner olarak yıllardır elektrikle ilgili hemen pek çok çalışmada yanınızda olan firmamız Kompanzasyon kurulum hizmetlerinde de yanınızdadır. Firmamızdan bu alanda aradığınız destek imkanı en iyi şekilde almanız mümkün. Bizi arayın size bu alanda ihtiyacınız olan desteği profesyonel bir şekilde verelim. Bize ulaşmak için iletişim kanallarımızla irtibata geçebilirsiniz.